Medya

Benim Adım Melek’te izleyiciyi deli eden mesele son bulacak!

Benim Adım Melek dizisi 8 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT1 ekranında 34. yeni kısmı ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin ayrıntıları paylaşıldı. Haftalardır beklenen o gelişme nihayet yaşanıyor. Sosyal medyada da sıklıkla dizi hayranlarının itiraz ettiği ve sanki kahır sürüklediği Melek’in hastalığı sorununda bir eşi daha aşılacak. Basın ilanında “Seyit Ali, Melek’in hastalığını biliyor” anekdotu dikkat çekti. Anlaşılan dizinin senaryocuları artık izleyicileri çılgın eden vaziyete son verecek.

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında yayınlanan, etkileyici öyküsü ve eforlu oyuncu kadrosuyla izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan, “Benim Adım Melek” otuz dördüncü kısmıyla ekranlara geliyor.
8 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni kısmıyla ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak? İşte tüm ayrıntılar:


Seyit Ali Melek’in ilaç kutusunu bakmış, ona neyi olduğunu sorar.
O bu düşüncelerden herkese Melek’in iyi olduğu palavrasını söyleme kararıyla sıyrılırken, Mirza dostuna karşı çıkar.

Kenan kasayı kurcalarken yakaladığı Alpay’ı bağışlamak için ona hangi koşulları koyar? Seyit Ali, Halil’in elindeki sağlık kurumu dosyasının kime ait olduğunun peşine düşer. Bu yol onu nereye çıkaracaktır?

Mahmut Kadriye’nin sevdiği evi Mithat’ın tuttuğunu bilince çıldırır.
Mithat her şeyin yoluna girdiğini düşünürken kendini büyük bir naçarlığın içinde tespit eder. Ona destek elini uzatan bireye Mithat’ın yanıtı ne olacaktır?

Melek’in doğum günü için neler tasarlanmaktadır? Melek rehabilitasyonun iyiye gittiğini düşündüğü için tam dileklerinin reelleştiğine inanmaktadır. Hangi reellerin üstündeki örtü kalkacaktır? Funda Alpay’a Kenan’la alakalı neler açıklayacaktır? Melek, Seyit Ali ve Defne kendilerini tespit ettikleri noktalarda hangi hakikatlerle yüzleşeceklerdir?

Benim Adım Melek her Çarşamba günü yeni kısımları ile saat 20.00’de TRT1’de.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu