Medya

Benim Adım Melek dizisinde önce izleyiciyi delirttiler, şimdi de söylemeye karar verdiler!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – TRT1 ekranında izleyicilerle Çarşamba akşamları buluşmakta olan Benim Adım Melek dizisinin bu hafta 33. yeni kısmı yayınlanacak. Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinin de ikinci sezonuyla ekrana dönüşünde, Benim Adım Melek’in performansı merak ediliyor. Eylül başında izleyici ile buluşan dizin geçtiğimiz hafta reytinglerini düzenleme yolunda ehemmiyetli bir adım atmıştı. Bakalım yükseliş devam edecek mi?

Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin başrollerinde yer aldığı dizide haftalardır izleyicilerin artık gıcık olduğu bir gidişat var.
Bunlardan birisi de babası Seyit Ali… Melek’e çok ağır tavırlar sergileniyor ama senaryocular ısrarla bu vaziyeti sürdürmek gayretindeydi.

33. kısımdan 2. fragman yayınlandı ve sonunda Seyit Ali, kızının gidişatını merak etti. “Senin neyin var” diye sualler sormaya başlayan Seyit Ali, bu hafta Melek’in hastalığını bilecek mi öğrenilmiyor ama senaryocular izleyicinin artık çıldırdığını bakmış olmalı ki, adım attılar.

Çoğu Zaman izleyici de “Ne olur artık bilsinler” diyerek bu vaziyetin artık geride kalması gerektiğini belirten yorumlarıyla sosyal medyada noktaya değiniyor.

Melek’in hastalığı ilerledikçe Halil de iyice kederlendi.
kısmında yeniden izleyicilere gözyaşı dökmek düşecek. İşte yeni görüntüler:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu