Medya

Benim Adım Melek dizisinde iyice saçmaladınız!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – TRT1 ekranında Çarşamba akşamı yayınlanmakta olan Benim Adım Melek dizisi, ikinci sezona iyi başladı. Güçlü sahnelerle devam eden yeni sezon bayağı da alaka bakıyor. Ancak izleyiciler artık bu Melek’in hastalığının babasına söylenmemesi sorunundan fena halde bunaldı.


Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin başrollerinde yer aldığı dizinin 33 kısmı geride kaldı. İzleyiciler 30 Eylül akşamı Melek’in kanser olduğunu babası Seyit Ali’nin bileceği düşüncesi ile ekran karşısına geçti.
Seyit Ali ile kızı arasındaki bu sorunun çok fazla uzaması artık izleyicilerden ciddi anlamda tepki bakıyor.

“Iyice saçmaladınız” diye sosyal medyada bu mevzuyla alaka pek çok ileti tespit edebilirsiniz. Bazı izleyiciler artık bu mevzunun rahatsızlık verdiğini ve diziyi izlemeyi dahi bırakabileceğini belirten yorumlarda bulunuyor.

Bir dizi izleyicisinin şu yorumuna büyük yardım var: “Ya illa bu hastalık Melek can verince mi ortaya çıkacak? Saçmaladınız iyice.
Mübalağa Etmeyin artık. 3.safha hastalık atlatmak basit mi?”

Benim Adım Melek hayranları ayrıca Alpay ve Kenan karakterlerinin de bu kadar çok öne çıkartılmasından rahatsız olduklarını belirten yorumlarda bulunuyor.

Artık dizisinin heyecanlandırmamaya başladığını belirten dizi hayranları, senaryoculara sosyal medya üzerinden uyarı üzerine ihtar yolluyor.
Bakalım bu ihtarlar bir işe yarayacak mı?

Benim Adım Melek’in 7 Ekim Çarşamba günü 34. kısmı yayınlanacak. Yeni kısımda neler olacağının ayrıntılarını videoda tespit edebilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu