Benim Adım Melek dizisinde işleri karıştıran karar!

Takip Et:
Benim Adım Melek dizisinde yine aynı tas aynı hamam!
Benim Adım Melek dizisinde yine aynı tas aynı hamam!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında yayınlanan, etkileyici öyküsü ve eforlu oyuncu kadrosuyla izleyicilere duygu
dolu anlar yaşatan, “Benim Adım Melek” otuz beşinci kısmıyla ekranlara geliyor. 14 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni kısmıyla ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak? Melek’i yine eve getirmek için düşünülen tasarı, işleri aşırısıyla karıştıracak.

Melek rehabilitasyonun işe yaramadığı aslını tek başına omuzlamaya çalışır… Seyit Ali Melek’in hastalandığıyla yüzleşirken yanında Defne vardır..
Öte yandan Seyit Ali, Kerem ve Defne Melek’i konağa nasıl getireceklerine dair konuşurlar. Üçü nasıl bir yol izleyeceklerdir?

Alpay Funda’nın anlattıklarından sonra kimin yanında yer alacaktır? Zeynel evlilik hazırlığına başlamak üzereyken aldığı protestoyla devrilir. Mithat ve Seyran bir yaşam kurmayı tasarılarken Mithat makûs bir halde Seyran’a sığınır. Mithat’ın yaşadıkları onu nasıl bir yola sokacaktır?

Kerem’in maçı sonrası konağa gidip kutlama yapılacakken Funda Seyit Ali’ye Melek’le alakalı ne açıklayacaktır? Cumali Halil’in otomobili satışa çıkarttığını bilir, onunla konuşmaya gider.