Benim Adım Melek dizisinde her şey ters yüz oldu, devir değişti!

Takip Et:
Benim Adım Melek dizisinde her şey ters yüz oldu, devir değişti!
Benim Adım Melek dizisinde her şey ters yüz oldu, devir değişti!

Magazinn / Ayrıntı – Nehir Erdoğan’ın canlandırdığı Melek karakterinin başına gelenler Benim Adım Melek dizisinde izleyiciyi ekranda yakalamaya devam ediyor. 34 kısmı yayınlanan dizinin dokunaklı öyküsü pek çok izleyiciyi ekran başında gözyaşlarına boğuyor.

Halil karakterine yaşam veren Kutsi’nin naif ve bütün de karaktere uygun oyunculuğu da takdir bakıyor. Mehmet Çevik’in canlandırdığı Seyit Ali karakteri de dizinin tesirli adlarından… Melek ve babası Seyit Ali arasında bir cinsli uyuşamama gidişatı baştan beri var.
Melek, babasından öyle ağır sözler duydu ve öyle tutumlar baktı ki, izleyiciler bu sahnelere vicdanlarını bıraktı.

Ancak artık dizide işler değişti. Roller değişikleşiyor. Bunun da ilk izlerini 35. kısımda bakacaksınız. Melek’in kanser olduğunu ve vefata yürüdüğünü bilen babası Seyit Ali, şimdi onu kurtarmanın tasasında. Geçmişte yaptıklarının pişmanlığını yaşıyor.

Melek ise artık azar yiyen ve makûs muamele bakan birey konumundan çıkacak ve babasına kendisine yaşattığı acıların hesabını sormaya başlayacak.
Şimdi gizeme Melek’te. Hesaplaşma zamanı” diye yorumlarda bulunuyor. Senaryocular iki karakter arasında nasıl bir eşitlik kuracak, 35.yeni kısımda bunun izleri olacak. Ancak izleyicinin temennisi Melek’in babasından hesap sormasının zamanının geldiği…

Benim Adım Melek 14 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT1’de yayınlanacak.

.