Medya

Benim Adım Melek dizisinde dramın ağırlığı ruhunuzu karartacak!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Benim Adım Melek dizisi, Çarşamba rekabetinde kendi izleyici kitlesini konsolide edebilen yapımlardan birisi konumunda. İkinci sezona iyi başlayan dizide aşk ve dram iç içe yaşanıyor.

Dizi hayranlarının en fazla asap olduğu hala Melek’in hastalığının saklanması vaziyeti en azından geçtiğimiz kısımda babası Seyit Ali’nin vaziyeti öğrenmesi ile gelişme göstermişti. Bu mevzunun çok uzatılmasına kızan izleyiciler sosyal medyada senaryo yazarlarını sanki topa yakalamıştı.

Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin başrollerinde yer aldığı Benim Adım Melek’te bundan sonraki kısımlarda baba ile kızın diyalogları ne çıkacak.
Ama takat yok.

Halil aşkına sahip çıkmak için elinden geleni yapıyor. Seyit Ali, kızı için her şeyi göze almış gidişatta. Aile, Melek’in kanseri yenmesi için her yolu sınayacak ama neticeler pozitif gelmiyor.

Melek’in babasına “Neden yaptın bunu, neden? Sen beni hiç mi beğenmedi” sözü ise vicdanlara işleyecek. Ağır bir dram kapsayan 35. yeni kısım 14 Ekim akşamı yayınlanacak. Dizinin 35. kısmından 2.fragmanı videoda tespit edebilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu