Benim Adım Melek dizisinde ayrılık havası var!

Takip Et:
Benim Adım Melek dizisinde ayrılık havası var!
Benim Adım Melek dizisinde ayrılık havası var!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında yayınlanan, etkileyici öyküsü ve eforlu oyuncu kadrosuyla izleyicilere duygu
dolu anlar yaşatan, “Benim Adım Melek” otuz üçüncü kısmıyla ekranlara geliyor. 30 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni kısmıyla ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” dizisiyle alakalı yayınlanan görüntülerde ayrılık havası noktaya değiniyor. Akılda oyuncu Nizam Namidar’ın canlandırdığı Cumali karakterinin han yangınından sağ çıkıp çıkmayacağı merakla bekleniyor.
yeni kısmında başka neler yaşanacak? Ayrıntıları haberimizde tespit edebilirsiniz. Yangın haberi konaklara sirayet ederken Cumali için risk çanları çalmaktadır. Cumali’nin bitkin kalbi olan bitene direnebilecek midir? Kenan yangını çıkaranın Alpay olduğunu öğrenmektedir, Alpay Kenan’ın onu ele vermesinden korkmaktadır.

Kendi intikamları mevzubahisi olunca burun buruna gelen iki dostu bundan sonra ne beklemektedir? Her mevzuda Melek’e yardım olan Halil’e Melek bu güç zamanlarda yardım olabilecek midir? Alpay yangının kebapçıdan çıkmış olabileceğini açıklayınca Seyit Ali ve Mahmut gerilir.
Seyran ise Mithat’ın ailesine karşı olan davranışına üzülmekte, bir çözüm düşünmektedir. Kenan kamera görüntülerini polise verince kaçmayı tasarlayan Alpay galibiyetli olacak mıdır? Mithatlarda tatlı bir telaş vardır. Seyran’ın davetine davet edilenler icabet edecek midir? Melek ve Seyit Ali kendilerini hangi sualin ağırlığı altında tespit edeceklerdir?

Benim Adım Melek her Çarşamba günü yeni kısımları ile saat 20.00’de TRT1’de.

.