Medya

Benim Adım Melek, bu reytingleri hiç hak etmiyor!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – TRT1 ekranında Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin başrollerinde yer aldığı Benim Adım Melek dizisi, ikinci sezona öyle eforlu başladı ki, öykü süratli akıyor ve ilk sezondaki en büyük tenkit mevzusu ortadan kalkmış… Seyit Ali’nin hala kızı Melek’in hastalığını bilmemesi vaziyeti de nihayet son buldu.

TRT12 ekranlarının Çarşamba akşamı ağlatan dizisi Benim Adım Melek’te Nehir Erdoğan öyle galibiyetli bir performans sergiliyor ki, izleyici ekranda onu baktığı anda gözyaşı dökmeye hazır gidişatta bulunuyor.

Kutsi’nin naifliği, Raiba Soytürk ve Mustafa Mert Koç’un geçimli halleri, Mehmet Çevik’in izleyicileri kahreden halleri dizinin en can akdikeni noktalarını oluşturuyor.

Iyi bir öyküye sahip olan dizide, senaryocular her ne kadar bazı vakaları fazla abartma ve uzatmak gibi yanılgılar yapsa da, ikinci sezonun şahane gittiği de bir asıl…

Benim Adım Melek’te oyunculuk performansları öne çıkıyor ve bu noktada takım, karakter – oyuncu bazında şahane oluşturulmuş.
Iyiler de gerçekten iyi olarak izleyici tarafından kabul bakıyor. Bu vaziyet de Eylül başında başlayan dizinin ikinci sezonunda reytinglerin yükseliş göstermesi ile karşılık tespit etmişti.

Ancak 7 Ekim çarşamba akşamı bu gidişat değişti. Reytingler bayağı düştü. Başka Bir Deyişle, Benim Adım Melek dizisi gerçeğinde 3’lü reyting oranlarını hak eden bir dizi değil. Kuruluş Osman ve Vefasız dizilerinin gelişi ile beraber Çarşamba akşamlarının en az izlenen dizisi konumuna düşen TRT1 yapımı, umarız önümüzdeki haftalarda hak ettiği reytingleri elde edebilir.

Çünkü, dizinin hayranları uzun süreli bir yapım olması mevzusunda sosyal medyada TRT1’e ileti üstüne ileti atmayı sürdürüyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu