Beni Bırakma’nın Meltem’i Esengül Aypek hem tatlı hastası hem de fit

Takip Et:
Beni Bırakma’nın Meltem’i Esengül Aypek hem tatlı hastası hem de fit
Beni Bırakma’nın Meltem’i Esengül Aypek hem tatlı hastası hem de fit

Magazinn / Ayrıntı – Beni Bırakma dizisinin Meltem karakterine yaşam vermekte olan Esengül Aypek, zaferli performansı ile büyüleyen adlar arasında bulunuyor. Günlük olarak yayınlanan dizi ile yine ekranlara dönen oyuncu fit haliyle ve hoşluğuyla da dikkatleri sürüklüyor.

atv’de yayınlanan Dizi TV programının sorularını cevaplayan oyuncu, bütün bir tatlı hastası… 7-24 tatlı yiyebileceğini ifade eden oyuncu, nasıl formda kalabiliyor bu mevzuda merak ediliyor.
Başka Bir Deyişle 7-24 tatlı yiyebilirim” diye konuştu.

Esengül Aypek, istediği kadar yiyebilen birisi olduğunu ve kilo almamasının da genlerinden kaynaklandığını ifade etti. Genç oyuncu, “Bu işin gizemi azıcık genetik. Onu inkar edemeyeceğim. İstediğim kadar yiyim çok süratli yakabiliyorum. Ama tabii ki spor da yapıyorum.
Haftada 4-5 gün kesinlikle spor yapıyorum” diye konuştu.

Gençliğim Eyvah dizisinde rol alan Ekin Mert Daymaz ise bütün bir anne yemeği hastası. Annesinin mantısını çok hoşlandığını dile getiren oyuncu, “Asla annemin mantısına hayır demem. Çatalca’da oturuyorlar, ben Sarıyer’de… Arada 70 km var.
Ekin Mert Daymaz ise fit halini kumpaslı spor yapmaya borçlu olduğunu belirtti.

Gençliğim Eyvah’ta rol alan Elif Doğan da bütün bir tatlı hastası… Tatlıya asla ‘hayır’ diyemeyen oyuncu, çok hareketli bir yapısı da olduğu için kilo almadığını düşünüyor. Elif Doğan, “Durağanlıktan çok beslenemiyorum.
Bu surattan da sürekli faal olmaya çalışıyorum. Spor yapabilen bir insan değilim ama yoga yapıyorum. O hareket halini devamlı gözetmeye çalışıyorum” dedi.

.