Beni Bırakma dizisinin Meltem’i aynı kaldı, hikayede her şey değişti!

Takip Et:
Beni Bırakma dizisinin Meltem’i aynı kaldı, hikayede her şey değişti!
Beni Bırakma dizisinin Meltem’i aynı kaldı, hikayede her şey değişti!

Magazinn.com / Ayrıntı – atv’nin günlük dizisi Beni Bırakma’nın ilk 3 sezonu geride kaldı. 4. sezonuyla evvelki hafta yine izleyicilerle buluşan dizi, hafta içi yayınlanıyor. Beni Bırakma dizi takımı atv’nin tanıtım çekimlerinde toplandı.

Yeni oyuncularla beraber, değişen öykü dizinin 4. sezonunda en fazla noktaya değinen ayrıntı oldu. Dizide Emrah Akduman’ın canlandırdığı Tarık karakterine karşı istekli bir aşk dinleyen Meltem karakterini canlandıran Esengül Aypek, bazı ayrıntılar verdi.

4.
Apayrı bir yere gitti öykü. Ama size bir tüyo verebilirim. Değişmeyen tek şey Meltem’in Tarık’a olan aşkı. Biz kaldığımız yerden devam ediyoruz. Meltem yeniden Tarık’ın aşkı ile yanıp alevleniyor. Bu istikamette devam ediyor” açıklamasında bulundu.

Dizide yer aldığı için çok mutlu olduğunu açıklayan Esengül Aypek, yeni gelen dostlarla beraber iyi bir geçim yakaladıklarına değindi.

Oyuncu, “Ben çok mutluyum. Yeni dostlarımız olağanüstü, enerjileri çok hoş.
Umarım seyirciye de geçer” ifadelerini kullandı.

Diziye Firuze karakteri ile katılan genç oyuncu Hazal Eylül Çelik, öyküde Tarık’ın yaşamını çok etkileyen birisine yaşam veriyor… Çelik, “Firuze çok olgun bir kız. Aynı zamanda çok anaç. Çok umut dolu, hep başka pencerelerden bakmaya çalışan… Başına ne kazançsa gelsin… Hiçbir zaman yılmayan, hep çaba eden bir kız. Ben, Firuze’yi oynamaktan çok neşe alıyorum. Zira Firuze’yi keşfedecek birçok yer var.