Beni Bırakma dizisinde Emrah Akduman mutluluğu!

Takip Et:
Beni Bırakma dizisinde Emrah Akduman mutluluğu!
Beni Bırakma dizisinde Emrah Akduman mutluluğu!

Magazinn.com / Ayrıntı – Atv’de yayınlanmakta olan Beni Bırakma adlı günlük dizi, 8 Ocak 2018 tarihinde başladı ve 3 sezonu bitirdi. Dizi, geçtiğimiz hafta ise 4. sezonuyla yine hayranlarının karşısına çıktı. Hafta içi yayınlanmakta olan dizinin oyuncu kadrosuna yeni adlar da katıldı.

Emrah Akduman, Merve Üçer, Berkay Veli, Sude Doğar, Esengül Aypek gibi adların rol aldığı dizinin yeni sezonunda birçok sürpriz var. Yenilenen öyküsünün yanı sıra yeni karakterleri ile de noktaya değinen Beni Bırakma, çok daha coşkulu olarak geri döndü.

Beni Bırakma dizi takımı atv’nin tanıtım çekimlerinde enerjileri ile dikkat çekti.
Tarık karakterini canlandıran Emrah Akduman, aşinayı üzere 6 ay evvel evlenmişti. Eşini çok hoşlandığını belirten oyuncu, mutlu ve huzurlu bir yuva kurmanın kendisi için şahane olduğunu açıkladı.

Emrah Akduman, “Yeni oyuncu dostlarımızla çok mutlu bir biçimde çalışıyoruz. Dostlarımız çok geçim sağladı, hemen takımımıza. Öykü mevzusunda çok spoiler vermeden anlatmak istiyorum. Şu an yeni gelen takımla çok mutlu bir şeklide çalışıyoruz” diyerek dizinin iddialı bir şeklide ekranda yer alacağını belirtti.

Diziye yeni katılan Buğra Gündoğdu, çok coşkulu ve mutlu olduğunu açıkladı.
Hepsi ile şeref dinliyorum ve galibiyetler diliyorum” dedi.

Beni Bırakma dizisinin ilk projesi olduğunu açıklayan Eda Nur Gülbudak, böyle bir dizide ve rolde başlamaktan dolayı da çok mutlu olduğunu ifade etti.

Gökberk Yıldırım ise dizinin çok hoş bir proje olduğunu ve çok izlendiğini de bildiğini anlattı.

#BeniBırakma takımından renkli görüntüler ve mülakatlar! #DiziTv@dizitvatvde pic.twitter.com/BaUEEj6zew

— atv @atvcomtr September 20, 2020

.