Magazin

Bengü’nün kızının adı belli oldu!

Türk pop müziğinin önemli isimlerinden biri olan Bengü, geçtiğimiz ay hamile olduğunu sosyal medya üzerinden yaptığı bebek ayakkabısı fotoğrafı ile duyurmuştu. Annelik duygularını iliklerine kadar yaşadığını söyleyen Bengü, hamileliğinin 18. haftasına girdi. Ünlü şarkıcı hamile olduğunu ise 4 aylık yani 16. haftasında duyurmuştu. Bengü’nün bu paylaşımının ardından bir çok ünlü isim, ünlü şarkıcının fotoğrafına yorum atarak anneliğe ilk adımını tebrik etti. Bengü anne olduğunu duyurduktan sonra sosyal medya hesabından sık sık paylaşım atarak takipçilerine bebeğin sağlık durumu hakkında olumlu sinyaller vermeye devam ediyor.

Herkes yeni doğacak olan bebeğin cinsiyetini merak ederken, ünlü şarkıcı geçtiğimiz hafta yine sosyal medya hesabından yaptığı fotoğraf paylaşımı ile bebeklerinin kız olacağını duyurmuştu. Şarkıcı Bengü, şuana kadar yeni doğacak kızı için 40 bin TL ‘den fazla harcadığı öğrenildi. Ünlü şarkıcı Çağla Şikel’in sunduğu “Çağla ile Yeni Bir Gün” programına konuk oldu. Bengü annelik duygusunu ve ilk anne olacağını öğrendiği zaman yaşadıklarını anlattı.

Daha önce çıkan iddialara göre Bengü kızının adını “Zeynep” koyacağı iddia edilmişti. Ünlü şarkıcı katıldığı programda iddiaların yersiz olmadığını ve gerçekliğini taşıdığını söyledi. Bengü yeni doğacak kızının adını “Zeynep” koyacağını doğruladı. 29 Ağustos 2018 tarihinde Selim Selimoğlu ile dünyaevine giren Bengü, 1.5 yıl sonra anne olma heyecanını yaşayacak.

Yeni doğacak kızı için bebek odası gibi eşyaların tamamlandığının sinyalini veren ünlü şarkıcı ilerleyen günlerde kızının geleceği için yatırımlarda bulunacak.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu