Müzik

Bengü’den hızlı dönüş!

Bengü, önceki gün bvaşarılı gazeteci Ömür Sabuncuoğlu’nun yeni kitabı ‘Bizim Öykümüz’ün lansmanına katıldı. Tanıtımın sonrası magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan ünlü popçu, hayranlarına yeni single müjdesi verdi. Yazık isimli şarkısını şubat ayında müzikseverlerin beğenisine sunan Bengü, daha sonra İçimden Gelmiyor şarkısında genç müzisyen Bilal Sonses ile düet yapmıştı.

Ağustos’un ilk haftası kızı Zeynep’i dünyaya getiren Bengü, haziran ayına kadar sahne almaya devam etmişti. Bu süreçte sahneleri bırakmasa da müzik çalışmalarına ara veren Bengü, doğum yapar yapmaz kendini stüdyoya attı. Günaydın isimli şarkıyı yakın zamanda çıkaracak olan ünlü şarkıcı, 15 gün içerisinde şarkıya bir de klip çekecek. Hem anneliğe hem de işine vakit ayırmaya çalışan Bengü, sahne aldığı yerlere yanında götürdüğü kızını bu kez de klip çekimine götürecek. Ayazağa’da bir stüdyoda çekilecek klipte minik Zeynep karavanda annesinin kendisini emzirmesini bekleyecek. Bengü, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan paylaştığı video ile kendisi sahnedeyken kızına süt sağdığını söylemişti.

BENGÜ’NÜN GÜNAYDIN’I

Birkaç hafta sonra çıkaracağı Günaydın şarkısının sözü ve müziğinin Melda Gürbey’e ait olduğunu söyleyen Bengü, şarkının düzenlemesinin ise Tarık İster’in imzası olduğunu dile getirdi. Bengü’nün yeni klibi ilerleyen günlerde tüm dijital platformlarda yerini almaya başlayacak.

Anneliği ve ev hayatı hakkında da konuşan Bengü, eşi Selim Selimoğlu’nun kızı Zeynep’e bakma konusunda kendisine yardımcı olduğunu söyledi. Kızının ilk önce baba diyecek gibi durduğunu belirten ünlü popçu, kızını sağlık ve huzurla büyütmeyi diledi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu