Bengü’den Fahriye Evcen çıkışı: “Hiç dert ettiğini sanmıyorum!”

10 gün önce kızı Zeynep'i dünyaya getiren Bengü, kilolu fotoğraflarıyla olay olan Fahriye Evcen'in yanında "Her halinle çok çok güzelsin Fahriye." sözleriyle durdu...

Bodrum tatilleri sırasında ve sonrasında havalimanında eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan ile birlikte görüntülenen Fahriye Evcen’in kilolu fotoğrafları sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Evcen’i eleştirenler azınlıkta kalırken ünlü oyuncuya destek mesajları yağıyor. 4 ay önce oğlu Karan’ı dünyaya getiren oyuncu, kendisi için açılan ‘Fahriye çok güzelsin’ etiketine “Her anne, her kadın güzeldir.” sözleriyle cevap verdi.

“BENİM DE ELLERİM, AYAKLARIM, YÜZÜM ŞİŞ”

Fahriye Evcen’e bir destek de 5 Ağustos’ta kızı Zeynep’i dünyaya getiren Bengü’den geldi. Kendisinin de yeni doğum yaptığını hatırlatan ünlü popçu, “Lohusayım. Emziriyorum. Benim de ellerim, ayaklarım, yüzüm ödemden şiş. İyi besleniyorum, asla kilomu dert etmeden bizim için sağlıklı olan ve süt arttıran ne varsa yiyorum. Yeter ki sütüm bol olsun… Bebeğim sağlıklı olsun, gözüm başka da bir şey görmüyor. Fahriye’nin de gözlerinden mutluluk akıyor… Pırıl pırıl bakıyor gözleri. Dünyanın en büyük aşkını yaşarken kilosunu hiç dert ettiğini sanmıyorum. Her halinle çok çok güzelsin Fahriye. Evladın ve eşinle hep sağlıkla, huzurla çok mutlu olun!” sözleriyle Evcen’e destek oldu.