Bengü sona yaklaştı!

8.5 aylık hamile olan şarkıcı Bengü, sosyal medyadan yayınladığı yazıyla heyecanını hayranları ile paylaştı...

Ünlü şarkıcı Bengü, geçtiğimiz yıl düzenlenen görkemli bir düğünle hayatını iş insanı Selim Selioğlu ile birleştirmişti. Başlarda nazardan korktuğu için hamileliğini açıklamayan Bengü, artık doğum için gün sayıyor.

Haziran ayına kadar konserlerine ara vermeden devam eden ünlü şarkıcı, karnı burnunda halleriyle sahnede olmuştu. Hamileliğinde 37. haftayı geride bırakan Bengü, duygularını şu sözlerle anlattı:

“Bu güzel serüvenin sonuna yaklaşırken; bu sabah dedim ki kendi kendime, geriye dönüp baktığımda çok özleyeceğim bugünleri… Hiç bilmediğim eşsiz duygular yaşadım… Kimi zaman zorlandım, korktum, endişelendim… Ama hepsi hepsi muhteşem anlardı… Şimdi ise sabırsızlık ve heyecan aldı başını gitti… Geriye doğru sayıyoruz. Artık hazırız, bekliyoruz. Dualarınız, iyi dilekleriniz, güzel enerjinizle bize hep destek oldunuz… Eksik olmayın, sağ olun, hep var olun”

Öte yandan kızına ‘Zeynep’ ismini koyacak olan ünlü popçu, bebeğine daha doğmadan gelen hediyeleri ve doğum sonunda gelecek olanları maddi durumu kötü olan ailelere bağışlayacak.