Yaşam

Bengü kızını yanından ayırmıyor!

Geçtiğimiz yıl yaz aylarında gerçekleşen görkemli bir törenle iş insanı Selim Selimoğlu ile evlenen Bengü, 5 Ağustos sabahı kızı Zeynep’i dünyaya getirmişti. 40 yaşında anne olma mutluluğunu yaşayan Bengü, kızının 40’ı çıkar çıkmaz sahneye adım atmıştı. Hamileliğinin son aylarına kadar da sahneye çıkmaya devam eden Bengü, ‘Kızını sahnede doğuracak’ yorumlarına sebep oluyordu.

Ne kızından ne de işinden vazgeçen ünlü şarkıcı, konserleri sırasında kızını da yanında götürüyordu. Zeynep’in anne sütü alması için hassas davranan Bengü, önceki günlerde sahne kıyafetleri ile çekilmiş videosunda kızı için süt sağacağını söylerken görülüyordu.

ZEYNEP’TE KLİBİN SETİNDE OLACAK

Sahneye doğumdan 1 ay sonra dönen Bengü, müzik çalışmalarına da erken başladı. İlerleyen aylarda yeni bir şarkı çıkaracak olan ünlü popçu, şarkının klibi içinde kamera karşısına geçecek. Bengü, Ayazağa’daki bir platoda çekilen klip için kızı Zeynep’i de yanında götürecek. Şarkıcı, çekimler sırasında sık sık ara vererek minik kızını emzirecek. Bengü, doğum yapar yapmaz işine geri dönerek adeta ‘Çocuk da yaparım kariyer de’ dedi.

Doğum yaptıktan sonra, hamileliği sürecinde aldığı kiloları hızlı bir şekilde veren Bengü, doğal yöntemlere başvurmuştu. Hamileliğinde 12 kilo alan Bengü, emzirme döneminde diyet yapmasa da günde 1 saat yürüyüş yapmayı ihmal etmiyor. Ayrıca ünlü popçu, günde 4 litreye yakın su tüketiyor ve karın bölgesi için de korse kullanıyor. Bengü içtiği sularla vücudunun ödem tutmasını engelliyor.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu