Magazin

BENGÜ KİMDEN KAZIK YEDİ?

Bugün'ün haberine göre 10. İTHİB Kumaş Tasarım Yarışması’nda jüri üyeliği yapan ünlü popçu Bengü, samimi açıklamalarda bulundu. Modayı yakından takip ettiğini belirten ünlü popçu, “Tekstilde kullanılan kumaştan çok anlamam ama insanın kumaşından çok iyi anlarım. Mecburen öğrendim. Kazık yiye yiye anlamak zorunda kalıyorsun. Müthiş bir tecrübem oluştu. Artık yanımda kumaşı iyi insanları tutuyorum” diye konuştu.

AYAKKABICI OLDU


Birçok ünlü ismin ardından Bengü de kendi markasıyla ayakkabı tasarımı yaptığını açıkladı. Şu sıralar bu işin heyecanı içinde olduğunu belirten ünlü şarkıcı, koleksiyonunu çok yakında görücüye çıkaracağını belirtti. Her kadın gibi çanta ve ayakkabı takıntısının olduğunu dile getiren Bengü, “Bir ayakkabıyı beğendiysem almadan duramıyorum. Yüzlerce çift ayakkabım var. Pazardan alışveriş yapmayı da çok özlüyorum ama ‘Bengü pazardan mı alışveriş yapıyor’ demesinler diye gidemiyorum” şeklinde konuştu.

MANKENLİK ŞARKICILIKTAN DAHA ZOR

Mankenliğin şarkıcılıktan daha zor bir meslek olduğunu belirten Bengü, “Daha önce bir kez podyuma çıktım, nasıl yürüdüğümü bir ben biliyorum bir de Allah biliyor. O, 2-3 dakika bitmek bilmedi. Çok zor bir iş. Sahnede durmaya benzemiyor ama zevkli. Biraz daha boyum uzun olsaymış belki ona da heves ederdim” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu