Ben Fero’nun skandal görüntüleri ortaya çıktı!

Yeni neslin en çok tanınan rap'çilerinden olan Ben Fero, şu sıralar Amerika'da bulunuyor. Ünlü rap'çinin siyahi bir kadınla çekilmiş uygunsuz görüntüleri ortaya çıktı...

0

‘Demet Akalın’ şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan ve klibinde Akalın’ı oynatan Ben Fero, Amerika’ya tatile gitti. Burada eğlencenin dozunu kaçıran ünlü rapçinin siyahi bir kadınla çekilmiş videosu ortalığı karıştırdı. Siyahi kadınla samimi görüntüler sergileyen Ben Fero, büyük tepki çekti.

RAP MÜZİK, POP DÜNYASINI KARIŞTIRDI!

Öte yandan rap müziğin yükselişi, pop dünyasında büyük yankı uyandırırken “Pop bitiyor mu?” tartışmalarının ortaya çıkmasına sebep oldu. Hande Yener “Popçular kendini yenilemeliydi” derken Demet Akalın ise “Popun kanadını kimse kıramaz” sözleriyle polemiğe dahil oldu.

RAPÇİLERİN ARASINDA KARGAŞA ÇIKTI!

Diğer taraftan ise rap dünyasında büyük bir kargaşa mevcut. Norm Ender, Ben Fero’yu Amerikan kültürü özentisi bulurken, Ezhel’in ise uyuşturucuyu özendirmesini eleştirdi. ‘Mekanın Sahibi’ isimli bir şarkı ile genç rapçilere diss atan Norm Ender, YouTube’ta 42 milyon izlenme oranına ulaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here