Müzik

Ben Fero’dan hızlı başlangıç!

Rap müziğin yeni nesildeki temsilcilerinden Ben Fero, yeni şarkısı Arkadaş’ı 2 gün önce dijital platform üzerinden müzikseverlerin beğenisine sundu. Ünlü rap’çinin Arkadaş şarkısı YouTube’ta 24 saat içerinde yaklaşık 2 milyon izlenme oranına ulaştı. Ben Fero bu oranlarla YouTube’un trend listelerinde 1 sıraya yükseldi. 2 günü geride bırakan şarkı, yaklaşık 3 milyon izlenme oranıyla trendler listesinde 1 numarada olmaya devam ediyor. Eylül ayında Biladerim İçin isimli şarkısına klip çeken Ben Fero, bu klibiyle de 16 milyon izlenmeye ulaştı.


DEMET’TEN KERİMCAN’A ŞARKILI GÖNDERME!

Ben Fero’nun yeni şarkısına Demet Akalın’dan destek geldi. Ben Fero, Demet Akalın ismini verdiği şarkısıyla büyük bir çıkış yakalamıştı. Şarkının klibinde Demet Akalın ile birlikte kameralar karşısına geçen Ben Fero, bir popçu ile iş birliği yaptığı için eleştirilmişti. Özellikle Norm Ender, Ben Fero’yu yoğun bir şekilde eleştirmiş ve “Rapçilerin popçulara ihtiyacı yok, popçuların rapçilere ihtiyacı var.” demişti. Her fırsatta Ben Fero’yu çok sevdiğini ve başarılı bulduğunu söyleyen Demet Akalın, Instagram hesabından Ben Fero’nun şarkısını paylaştı. Şarkıda geçen küfürlü sözleri de gönderinin altına not düşen Demet Akalın’ın eski dostu Kerimcan Durmaz’a gönderme yaptığı düşünüldü.

Bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Demet Akalın ve Kerimcan Durmaz’ın arası açılmıştı. Ünlü fenomenin uçakta çektiği skandal videonun ardından Demet Akalın adeta Kerimcan Durmaz’a ateş püskürmüştü. Aylardır arası açık olan ikiliden Kerimcan Durmaz, önceki gün yaptığı sosyal medya paylaşımı ile daha önce Demet Akalın’ın giydiği dünyaca ünlü markanın kıyafetini ti’ye almıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu