Ben Fero ve Ceza, “Fight Club” ile Norm Ender’e yanıt verdi!

Norm Ender; Ezhel ve Ben Fero'ya diss atmış ve "Bebeleri pistten alalım" dediği "Mekanın Sahibi" şarkısıyla olay yaratmıştı! Ben Fero, Ezhel ve Ceza, Killa Hakan'ın "Fight Club" şarkısında buluşup Norm Ender'in diss'ine aynı şekilde karşılık verdi...

Takip Et:

Son dönemde Rap müziğin yükselişe geçmesiyle birlikte o cephe de biraz karıştı. Norm Ender iki yılın ardından ‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla geri döndü ve Ben Fero, Ezhel gibi isimlere diss attı. Yeni nesil Rap’çileri Amerika özentisi olarak bulduğunu ifade eden Norm Ender’in şarkısı büyük yankı uyandırdı. Şu sıralar 28 milyon civarı izlenme oranına ulaşan ‘Mekanın Sahibi’ne Ben Fero, Ezhel ve Ceza, Killa Hakan’dan “Fight Club” ile cevap geldi.

GÖZLER SAGOPA KAJMER’DE!

Ben Fero’nun “Abileri olarak kulaklarını çekerim” diyen Norm Ender’e karşılık olarak, Killa Hakan’a şarkıda “Abilerin abisi” demesi de dikkat çekti. Reynmen”in de sosyal medya hesabında destek verdiği şarkının en önemli özelliği ise, rap müziğin efsanelerinden Ceza’nın da kavgaya dahil olması! Şimdi, gözler rap müziğin en büyüklerinden Sagopa Kajmer’de! Bakalım, Sagopa da diss savaşına dahil olacak mı?