Müzik

Ben Fero ve Ceza, “Fight Club” ile Norm Ender’e yanıt verdi!

Son dönemde Rap müziğin yükselişe geçmesiyle birlikte o cephe de biraz karıştı. Norm Ender iki yılın ardından ‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla geri döndü ve Ben Fero, Ezhel gibi isimlere diss attı. Yeni nesil Rap’çileri Amerika özentisi olarak bulduğunu ifade eden Norm Ender’in şarkısı büyük yankı uyandırdı. Şu sıralar 28 milyon civarı izlenme oranına ulaşan ‘Mekanın Sahibi’ne Ben Fero, Ezhel ve Ceza, Killa Hakan’dan “Fight Club” ile cevap geldi.

GÖZLER SAGOPA KAJMER’DE!

Ben Fero’nun “Abileri olarak kulaklarını çekerim” diyen Norm Ender’e karşılık olarak, Killa Hakan’a şarkıda “Abilerin abisi” demesi de dikkat çekti. Reynmen”in de sosyal medya hesabında destek verdiği şarkının en önemli özelliği ise, rap müziğin efsanelerinden Ceza’nın da kavgaya dahil olması! Şimdi, gözler rap müziğin en büyüklerinden Sagopa Kajmer’de! Bakalım, Sagopa da diss savaşına dahil olacak mı?

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu