Medya

Ben bile tahmin edemiyorum! Murat Yıldırım’ın Ramo dizisi itirafı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Show TV ekranında ikinci sezonuyla yayınına devam eden Ramo dizisi, değişen öyküsü ve yenilenen haliyle büyük alkış topladı. Cuma reyting yarışında iyi konumda bulunan dizinin bu vaziyeti tüm takımı motive ediyor.

İzin gününde eşi ile beraber yemeğe çıkan Murat Yıldırım, kameralara yakalandı. Dizide çok mutlu olduğunu ve her şeyin yolunda gittiğini anlatan Murat Yıldırım, senaryoya kendisinin dahi donakaldığına da açıkladı.

Yeni senaryocuyu metheden ünlü oyuncu, “Ben de bu sezondan çok umutluydum.
Yeni senaryocumuzda sağ olsun çok hoş şeyler yazıyor. Ben dahi ne zaman ne olacağını varsayım edemiyorum. Coşkulu bir sezon oluyor. Seyircide de karşılığını buldu, reytinglerimiz de çok hoş. O surattan biz daha motivasyonlu çalışıyoruz. Neşemiz yerinde.” biçiminde konuştu.

Sibel ve Ramo konusunda da konuşan ünlü oyuncu, “Ayrılık da olacak dizide. Şu anda dizide ayrılar ama birbirlerini gözetmek ismine yapıyorlar her şeyi. O surattan azıcık katlansınlar hoş şeyler olacak” ifadesini kullandı.

Ramo dizisinin fragmanlarının da çok izlendiği belirtilirken, Murat Yıldırım, yeni kısımdaki bir yerinizi incitilme sahnesi ile alakalı suale de cevap verdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu