Belçim Bilgin evlilik defterini kapattı!

Önceki gün Nurgül Yeşilçay'ın Balat'taki sergisinin açılışına katılan Belçim Bilgin, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı...

Takip Et:

2018’de 12 yıllık eşi ve oğlu Rodin’in babası Yılmaz Erdoğan ile anlaşmalı olarak boşanan Belçim Bilgin, geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açmıştı. Ünlü oyuncu “Bir daha evlenmem” sözleriyle şaşırtmıştı. Bilgin, neden böyle bir karar aldığını da açıkladı. Evlilik konusunda konuşan Bilgin, “Neden evleneyim? Hayat böyle büyük cümleleri sevmez ama evlenmeyi düşünmem.” dedi. Ayrıca ünlü oyuncu Hekimoğlu dizisinin kadrosuna katılacağını söyleyen oyuncu, çok heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Belçim Bilgin, bir süredir yapımcı Alfredo Di Blasio ile aşk yaşıyor. Yarı İtalyan, yarı Kanadalı olan Alfredo Di Blasio daha önce Amerikalı oyuncu Lana Parrilla ile evlenmiş ve çift geçtiğimiz yıl evliliklerini sonlandırmıştı. Geçtiğimiz günlerde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Belçim Bilgin, “İlişkiniz nasıl gidiyor?” sorusuna “İyi. Güzel giden, iyi hissettiğim bir ilişkim var” yanıtını vermişti.