BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ DÖNÜŞÜ HAVADA BÜYÜK FACİA!

Takip Et:

Birleşik Arap Emirlikleri’nden Türkiye’ye gelen özel jet, İran’ın başkenti Tahran'ın güneyinde düştü. Uçakta 11 kişinin olduğu öğrenildi. Uçağın kaptan pilotun Beril Gebeş, ikinci pilotunun Melike Kuvvet, yolcuların Hüseyin Başaran’ın kızı 28 yaşındaki Mina Başaran ve 7 kız arkadaşı olduğu öğrenildi.

 

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı İran hava sahasında TC-TRB kuyruk numaralı Türk jetinin düştüğüne dair bilgileri teyit etti. Uçağın Başaran Holding’e ait olduğu belirtildi. Uçakta Hüseyin Başaran’ın kızı Mina Başaran ve 7 kız arkadaşının yanı sıra 2'si kadın pilot, 1 hostes'in bulunduğu belirtildi. Uçakta yer alan 11 kişinin de hayatını kaybettiği anlaşıldı. Mina Başaran’ın kız arkadaşlarıyla Dubai’ye ‘bekarlığa veda partisi’ne gittiği ve dönüşte korkunç kazanın yaşandığı ifade edildi.

 

Mina Başaran, kazadan 1 gün önce sosyal medya hesabından arkadaşlarının da yer aldığı bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.Dubai'de yakın arkadaşlarıyla beraber bekarlığa veda partisi düzenleyen Mina Başaran ile Metprint Baskı Sistemleri'nin sahibi Murat Gezer, mutlu ilişkilerini Ekim ayında resmiyete döküp nişanlanmış. 14 Nisan'da Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğün töreni ile evleneceklerdi.

 

İŞTE MİNA BAŞARAN'IN YAKIN ARKADAŞLARIYLA BERABER YER ALDIĞI SON PAYLAŞIMI: