Medya

Behzat Ç’de iki isim yeni kadroda yer almayacak!

Önümüzdeki haftalarda yeniden başlayacağı açıklanan Behzat Ç. dizisinin çalışmaları hızla devam ediyor. TV kanalı yerine internette bulunan bir platform üzerinden yayınlanması planlanan diziye ilgi oldukça büyük oldu.

Geçtiğimiz günlerde senarist Ercan Mehmet Erdem’in sosyal medya hesabından paylaştığı video ile yeniden yazmaya başladığını duyurduğu dizinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Efsane olarak nitelendirilen Behzat Ç. kadrosunu yeniden toplamaya karar veren yönetmen Serdar Akar, dizinin çekimlerine bir kaç ay sonra başlayacak.

Fenomen dizinin oyuncu kadrosunda Harun karakterini canlandıran Fatih Artman’ın yeni kadroda yer almayacağı iddia edildi. Senaryoya göre, Harun’un tayini çıkmıştır ve başka bir şehre gitmiştir. Eski oyuncu kadrosundan, yeni diziye katılmayacak isimlerden biriside Seda Bakan oldu. Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklayan ünlü oyuncu, setlere kısa süreliğine ara vereceğini duyurmuştu. Yaklaşık 4 ay sonra doğum yapması planlanan Bakan’ın yeni dizide rol alması beklenmiyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu