Medya

BEHZAT Ç. YENİDEN BAŞLIYOR! ERDAL BEŞİKÇİOĞLU AÇIKLADI!

İlk kez 2011 yılında yayınlanan ve üç sezon süren Behzaç Ç. yeniden başlıyor.

 

Daha önce de pek çok kez yeniden başlayacağı yönündeki haberlerle gündeme gelen Behzat Ç. ile ilgili açıklamayı bu kez Erdal Beşikçioğlu yaptı. Panora AVM'nin İlgi Otizim Derneği ile yürüttüğü sosyal sorumluluk projesine katılan Erdal Beşikçioğlu, kendisinin de başrolde yer aldığı Behzaç Ç.’nin yeniden başlayacağını duyurdu. Şimdi tüm gözler sevilen dizinin yayın tarihinde! Peki, net bir tarih var mı? Behzat Ç. ne zaman, hangi kanalda başlayacak?

 

İNTERNETTE Mİ YAYINLANACAK?

 

Dizinin yeniden başlayacağına yönelik haberin yayılmasıyla birlikte farklı iddialar gündeme geldi. En çok konuşulan iddia, “Behzat Ç.”nin internette yayınlanacağı yönünde… Öte yandan dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili net bir açıklama yapılmış değil.

 

KONUSU

 

Emrah Serbes'in aynı isimli romanından esinlenerek hazırlanan Türk polisiye dizisi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nin ilk bölümü 19 Eylül 2010 Pazar günü Star TV'de yayımlanmıştır. Başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu'dur. Yardımcı oyunculardan bazıları ise İnanç Konukçu, Fatih Artman, Berkan Şal ve Seda Bakan'dır. .1. sezon tatili sırasında Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm adlı filmini çekmiş ve diziyle entegre gitmiştir. Dizinin 2. sezonunun gecikmesinin nedenlerinden birisidir. 3. sezonun bitmesiyle birlikte 2. sinema filmi olan Behzat Ç. Ankara Yanıyor, dizinin devamı olmakla birlikte 1 Kasım 2013'te vizyona girmiştir.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu