Editörün seçimiMedya

Behzat Ç. ikinci sezonda sürprizlerle dönecek!

İlk olarak 2010 yılında yayınlanmaya başlayan Behzat Ç dizisi 3 sezon boyunca televizyon ekranlarında yer almış ve 2013 yılında sezon finali yapmıştı. Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler ve Güven Kıraç gibi usta oyuncuların yanı sıra birçok yeni ismi de bünyesinde barındıran dizinin senaryosu Ankara’da yaşanan cinayet vakaları üzerinden şekilleniyordu. Yazar Emrah Serbes’in kitabından uyarlanan dizinin senaryosunu da ünlü yazara emanetti.

TV’DEN DAHA ÇOK İNTERNETTE İZLENMİŞTİ…

Yayınlandığı dönemde televizyondan daha çok internet ortamında izlenmesiyle dikkat çeken ve fenomen haline gelen dizinin final yapması hayranlarını üzmüştü. Uzun yıllar Behzat Ç geri dönüyor dedikoduları ortaya atılmış fakat dizi çekilmemişti. Eserin yaratıcısı Emrah Serbes’in cezaevine girmesiyle birlikte dizinin hayranlarının hayalleri tamamen suya düşmüştü.

BÖLÜMLER ARTIK 60 DAKİKA OLACAK

Bu yıl dijital platformda taşınan ve Blu TV’de yayınlanmaya başlayan Behzat Ç. birkaç oyuncunun dışında tam kadro olarak yeni sezonunda devam etmişti. Fatih Arman’ın canlandırdığı Harun karakterinden eksik devam eden dizi, bugün yayınlanan 9. bölümü ile birlikte sezon finali yaptı. Yeni sezonu merakla beklenen dizinin 2. sezon çekimlerinin yakında başlayacağı duyuruldu. Hayranlarını fazla bekletmeyecek olan Behzat Ç’nin izleyicisine bir sürprizi daha var. 45 dakikalık bölümlerle yayınlanan ve kısa süreli olmasıyla eleştirilen fenomen dizi 2. sezon itibariyle 60 dakika yayınlanmaya başlayacak.

HEYECAN KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK

Heyecanın hiç bitmediği dizide Behzat Ç ve ekibi sürekli olarak yeni bir macera ile izleyicisinin karşısına çıkmaya 2. sezonda da devam edecek. 45 dakikalık bölümleri ile yeterli bulunmayan dizi, 60 dakikalık bölümleri ile ise macera ve gerilime doyuracak.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu