Medya

Behzat Ç. bilmecesi devam ediyor!

2010 yılında Star TV’de yayınlanmaya başlayan Behzat Ç. dizisi 3 sezonunun ardından final yapmıştı. Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Canan Ergüder, Berkan Şal ve Nejat İşler gibi isimlerin başrolünde yer aldığı dizi yayınlandığı dönem televizyonda beklenen ilgiyi görmese de dijital platformlarda en çok izlenen yapımlar arasındaydı. Kendi kemik izleyici kitlesini oluşturan dizi, gençler arasında farklı bir dil bile yaratmıştı.

Final yapması ile izleyicisinin üzen Behzat Ç.’nin yıllar içerisinde bir kez daha ekranlara geleceği haberleri çıkmıştı. Bir şehir efsanesine dönen bu durum yıllar sonra gerçek oldu. Behzat Ç.’nin Blu TV’de yayınlanacağı açıklandı. Çekimleri başlayan dizi ilk sezonu ile dijitalde yer aldı. Sezon finalinin ardından ikinci sezonu ile Blu TV’de olması beklenen Behzat Ç.’nin yeni bölümlerinin çekilmediği ve yayınlanmayacağı öğrenildi.

KONUKÇU “AÇIKLAMA YAP” DEDİ, BEŞİKÇİOĞLU SUSKUNLUĞA BÜRÜNDÜ!

Behzat Ç.’nin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu’nun bölüm başına yüksek bir ücret talep ettiği ve yapımcıların bu ücrete sıcak bakmadığı iddia edilmişti. Bu iddiaların hemen ardından dizinin bittiğinin açıklanması iddiaları doğrular nitelikteydi. Bölüm başına 80 bin lira aldığı konuşulan Erdal Beşikçioğlu’na dizide Hayalet karakterine hayat veren İnanç Konukçu, sosyal medyadan seslendi. Behzat Ç.’nin bittiğini doğrulayan ünlü oyuncu, Beşikçioğlu’na “Çık açıklama yap!” diyerek seslendi. Erdal Beşikçioğlu ise suskunluğunu koruyor.

Öte yandan Blu TV yeni sezonda Behzat Ç.’nin Ercüment Çözer’i Nejat İşler’le Saygı adında bir dizi çekecek. Dizide Boran Kuzum ve Miray Daner de oynayacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu