Sinan Güzel

Bayramın “En”leri! En çok çalınan şarkılar ve magazine damga vuranlar!

Bu yılki bayram tatili çok hareketli oldu. 23 Haziran’daki seçimler nedeniyle siyasilerin “Gidin ama mutlaka dönün” çağrıları yapmasıyla tüm gözler Bodrum, Çeşme ve Antalya’ya giden 5 milyon rezerveli tatilciye çevrilmişti. Peki, bayramın renkli dünyadaki “en”leri neler oldu? Mesleki refleks diyelim, elimden telefon hiç düşmedi ve birçok mekan işletmecisi, DJ, radyocu, gazeteci dostlarımdan bilgileri aldım. Yetinmeyip biraz daha araştırdım ve tatil mekanlarında en çok çalınan 10 şarkı böylelikle ortaya çıktı.

RAMAZAN BAYRAMINDA EN ÇOK ÇALINAN ŞARKILAR!
#ZiynetSali “Bana da Söyle”
#AleynaTilki “Nasılsın Aşkta”
#SimgeSağın “Öpücem”
#MerveÖzbey “Tebrikler”
#FerideHilalAkın “Yok Yok”
#BilalSonses & #TuğçeKandemir “İçimdeki Sen”
#EdisGörgülü “Bana Ne”
#Gülşen “Bir İhtimal Biliyorum”
#HandeÜnsal “Seni Sever miydim?”
#SimgeSağın “Aşkın Olayım”

Liste bu şekilde! Gülşen’i ayrı bir klasmana koyarsak o yıllardır star, kral, kraliçe denilen isimler ilk 10’a girememiş! Ben zaten Magazinn.com ödüllerindeki son 2 oylamaya baktığımda bir şeyleri canlı canlı gördüm! Yeni nesil kimlere reaksiyon veriyor, kimleri yok sayıyor bizim için iyi bir analiz verisi olmuştu. Hatta, belki fark etmişsinizdir yayın akışımızı bile değiştirdik. Sonuçta, biz haber vereniz, haber okuyan/izleyen kitle kimleri isterse onların peşinden koşmalıyız! Hadi bir de şımarıklık yapalım mı? Listedeki 10 isimden 7’si son 1 yılda Magazinn.com ödülüne layık görülmüş isimler! Demek ki, ödül işini halk oylamasına bırakmakla doğru iş yapmışız ve ödüller doğru adreslere gitmiş! Küsen, kırılan ünlü dostlara da selam olsun. Yaptığınız işlere beni değil, fanlarınızı ikna edin.

MAGAZİNİN “EN”LERİ!
1- #AleynaTilki : Kilo aldı denilen bikinili karelerinin ardından yeşil bikinisiyle “Ben buyum” demesiyle full manşet!
2- #SedaSayan : Sahne elbisesinin içindeki şortu ten rengi mi, yoksa mor muydu, hatta şort var mıydı pek bir tartışıldı. (Mormuş)
3- #SagopaKajmer ve #Ceza’nın barışması!
4- #BarışYurtçu ve #DenizBaysal’ın 6 Eylül’de İzmir’de sahilde “Karaoke” düğünü yapacağını açıklaması!

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu