Bay Yanlış’tan sonra Hercai ve Babil final mi yapacak?

Takip Et:
Bay Yanlış’tan sonra Hercai ve Babil final mi yapacak?
Bay Yanlış’tan sonra Hercai ve Babil final mi yapacak?

Magazinn / Ayrıntı – Cuma akşamları 6 dizinin kıran kırana reyting yarışı yapması bir yana, Kırmızı Oda’nın büyük çıkışı büyük sürpriz oldu.. tv8 ekranlarında Binnur Kaya’nın başrolündeki dizinin tüm kategorilerde izleyicileri mıknatıs gibi kendisine sürüklemesinin neticeyi ise rakiplerinin bir bir dökülmesi oldu.

Fox TV’nin 14. kısmı ile beraber Bay Yanlış dizisini tamamlama kararı aldığı ortaya çıktı. Dizinin hayranları sosyal medyada bir başkaldırı dalgası yaratmış olsa dahi, reytingleri düşük olan dizinin devam etmesi zati sürpriz olurdu… Kırmızı Oda suratından izleyici kaybeden bir başka dizi ise Hercai oldu.

Atv ekranında yalnızca total grubunda yönet eder vaziyette bulunan Hercai’nin AB ve ABC1 gruplarındaki reytingleri iyice düştü.
Final yapacağı iddiaları var ama resmi bilgi gelmediği için şimdilik bir şey açıklamak güç. Ancak dizinin reytinglerini düzenlemesi o kadar da basit olmayabilir. Çünkü öykü hem süratlendi hem de daha esrarengiz bir noktaya doğru ilerliyor, fakat izleyici ekrana geri dönmüyor.

Cuma akşamlarının külfetli bir başka dizisi ise Babil… Star Tv’de yayınlanan ve “oyuncu kadrosu devriliyor” klişesinin söylenebileceği, kendinden emin bir yapım idi Babil.
Babil dizisinin reytingleri de iyice düştü. Son kısım reytingi sanki dizinin pes etmesi gibi bir şeydi…

Star TV’den Babil ile alakalı bir final kararı henüz gelmedi. Ancak dizinin bu haliyle devamı da pek olası görünmüyor.

Netice olarak Kırmızı Oda dizisinin muhteşem zaferi evvel Bay Yanlış’ın başını yedi, şimdi ise kara bulutlar Babil ve Hercai’nin üzerini geziyor.

Bu yarışta Ramo’nun hasılatlı çıkması da çok garip.