Bay Yanlış’ın durumuna bakın da İyi Günde Kötü Günde’yi elinizden kaçırmayın!

Takip Et:
Bay Yanlış’ın durumuna bakın da İyi Günde Kötü Günde’yi elinizden kaçırmayın!
Bay Yanlış’ın durumuna bakın da İyi Günde Kötü Günde’yi elinizden kaçırmayın!

Magazinn / Ayrıntı – Son senelerde romantik komedi dizileri mevzusunda pek çok değişik yapım ekrana geldi ama ehemmiyetli bir kısmı kısa müddette yayından kaldırıldı. İşte Bay Yanlış dizisinin gidişatı ortada. 14.kısımda final yapacak olan dizi, onca büyük sosyal medya yardımına karşın ayakta kalamadı. Final kararı sonrası sosyal medyada surat binleri aşan tepki iletileri de bir işe afacan. Neticede sosyal medyanın reytinge tesiri sınırlı…

Romantik komedi dizisi hoşlanan, ekranda cümbüşlü yapım arayan, kafasını dinlemek için, gevşemek için ekranda sevinçli anlar yaşamak isteyen izleyiciler aralıksız bu cins dizilerin olmamasından davacı.
Reytingler ne makûs ne de harika. Orta karar bir noktada olan Iyi Günde Makûs Günde dizisinin izleyiciden daha çok yardım tespit etmesi koşul.

Elçin Sangu, rolüne çok yakıştı. Hayranları Kiralık Aşk’tan sonra ünlü oyuncuyu yeniden ekranda parıl parıl parıldarken izlemekten hoşnut. Ozan Dolunay, Gaddar İstanbul’daki Cenk’i üzerinden sıyırıp attı ve yeni rolünde gayet zaferli… Yasemin Allen de bu ikiliye katılınca İye Günde Makûs Günde dizisi için işler yolunda gidiyor.

Bay Yanlış’tan sonra zati çok az kalan romantik komedi yapımlarından en iddialısı olan Iyi Günde Makûs Günde’yi de izleyiciler ellerinden kaçırmamak için ekran başına geçmeli.
Oyuncu, 4. kısım fragmanında yer aldı. Fragmanı aşağıdaki videodan seyredebilirsiniz.

.