Bay Yanlış final mi yapıyor?

Takip Et:
Bay Yanlış final mi yapıyor?
Bay Yanlış final mi yapıyor?

Fox TV’nin romantik komedi cinsindeki yaz dizisi Bay Yanlış’tan final kararı geldi. Dedikodulara göre başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaştığı “Bay Yanlış” dizisi, bu günlerde yaşadığı reytinglerdeki başarısızlığının ardından final kararı aldı. Henüz resmi dillerden onaylanmasa da dizinin, 2 Ekim Cuma günü yayımlanacak olan 14.
Dizide Özgür; zengin ancak salaş bir yaşam süren, aşka inanmayan lokanta-bar sahibidir. Ezgi ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve muntazam bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki mevzularında zaferli olmadığını bakan Özgür, kendisine ilişkiler mevzusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin sevdiği erkeği elde etmesi için ona stratejiler vermeye başlar.

Dizinin son kısmında ise şunlar olmuştu: Karşılarında polisleri gören Ezgi ve Özgür şok olurlar.
Hep beraber karakola gitmek zorunda kalırlar. İfadesi alınan Ezgi özgür kalsa da bu işin peşini bırakmazlar ve Ezgi’nin masumluğunu kanıtlamaya çalışırlar. Tüm güçlüklere karşı, Özgür ve Ezgi için en ehemmiyetli şey birbirlerine dinledikleri aşktır. Fakat Tolga’nın ve Serdar’ın onları rahat bırakmaya gayeyi yoktur.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.