Bay Yanlış dizisinin final haberini alan Özge Gürel, setten garip fotoğrafları salıverdi!

Takip Et:
Bay Yanlış dizisinde aşıkları kimse rahat bırakmıyor!
Bay Yanlış dizisinde aşıkları kimse rahat bırakmıyor!

Magazinn /Ayrıntı – Fox TV’de ekrana gelen Bay Yanlış dizisinin gelecek hafta yayınlanacak olan kısmıyla ekranlara veda edeceği ortaya çıktı. Yaz döneminde başlayan romantik komedi stilindeki dizi, reelinde ekranda cümbüşlü ve sevinçli sahnelerle izleyenlerin alkışını kazanmıştı.

Ancak sezon başladığında vaziyet değişti. Cuma akşamları yayınlanan dizinin karşısına gelen eforlu rakiplerle savaşması hiç basit olmadı. Çünkü öyle diziler vardı ki reytingleriyle sanki ezip geçtiler.
İkiliyi Dolunay dizisinde izleyen ve birbirlerine çok yakıştıran izleyiciler, Gürel ve Yaman’ın ekran geçimlerinin de yakaladığı diziden vazgeçmek istemiyor.

Fakat karşısındaki dizilerin yanında tutunması olası değil! Kanalların reklamla döndüğünü bir kenara koyarak, dizinin kanala da yapımcıya da reklam kazançlarının büyük oranda düşmüş olduğu ve artık karşılayamadığı anlaşılıyor.

Gün mevzusunda bir farklılık yapılması da olası değil.
Rakipleri öyle basit basit devrilecek cinsten değil!

Bay Yanlış, Cuma akşamı 13. kısmıyla ekrandaydı ve aldığı reytinglerle büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Total’de 10 ve AB’de de 8. sıraya kadar düştü.

Fox TV’nin çekimleri süren ve yayın için bekleyen bir başka dizisini Cuma akşamı ekrana getireceği düşünülüyor. Zati bir dizisini daha iddialı bir dizi için feda edeceği öğreniliyordu ve o dizi Bay Yanlış oldu!

Bay Yanlış dizisinin bu hafta ekrana gelecek olan 14.