Medya

Bay Yanlış dizisinde hikaye tam başlarken, final hiç olmadı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Fox TV ekranlarında izleyicilerle son defa 2 Ekim Cuma akşamı buluşacak olan Bay Yanlış dizisinde izleyicilerin büyük burukluk yaşıyor. 14. kısımda off-road turuna çıkan, balçıklara batan ve kamp deneyimi yaşayan Ezgi ve Özgür karakterlerinin sevinçli halleri noktaya değinecek.

Ancak bir başka ayrıntı daha var ki, pek çok Bay Yanlış hayranı haftalardır bunu bekliyordu. Özgür, Ezgi’ye evlilik öneri edecek. Başka Bir Deyişle bütün de öykünün yeni başladığı bir noktada, izleyicilerin coşkuyla iki karakterin evliliklerine odaklanmak istedikleri bir sırada Bay Yanlış dizisinin final yapıyor olması büyük şanssızlık.

Yurt dışında büyük bir yardımı bulunan dizinin, Türkiye’de izleyici ile bütünleşememesi neticesinde yaşanan bu final, öykü noktasında çok zamansız oldu.
Sette çalışmalar bitirildi ve Cuma akşamı son defa takım izleyicisi ile buluşacak.

Ancak Bay Yanlış dizisi şimdiden hayranlarının kalbinde bir yara olarak kaldı. Ezgi ve Özgür karakterlerinin bütün de aşklarının başladığı, evlilik önerisinin yapıldığı ve kabul edildiği bir öykünün sonrası daha çok meraklandırıyordu.

Bay Yanlış dizisinin finali çok zamansız ve ani bir biçimde geldi. İzleyici açısından gönül kırıklığı ile biten bir dizi daha… İşte Bay Yanlış 14.
fragman:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu