Medya

Bay Yanlış dizisinde aşıkları kimse rahat bırakmıyor!

Bay Yanlış dizisinin 13. yeni kısmı 25 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’da izleyicilerle Fox TV ekranında buluşacak. Dizinin yeni kısmında neler yaşanacağı ile alakalı ayrıntılar ortaya çıktı. Can Yaman ve Özge Gürel ikilisinin etkileyici performansları ve zaferli geçimleri ile ayakta kalabilen Bay Yanlış dizisine, yurt dışından büyük alaka olması da coşturucu bir başka gelişme.

Bay Yanlış dizisinin 13. kısmında Karşılarında polisleri bakan Ezgi ve Özgür şok olurlar.
Hep beraber karakola gitmek zorunda kalırlar. İfadesi alınan Ezgi özgür kalsa da bu işin peşini bırakmazlar ve Ezgi’nin masumluğunu kanıtlamaya çalışırlar.

Tüm güçlüklere karşı, Özgür ve Ezgi için en ehemmiyetli şey birbirlerine dinledikleri aşktır. Fakat Tolga’nın ve Serdar’ın onları rahat bırakmaya amacı yoktur.
Emre de boş durmaz ve Levent için hazırladığı bir sürpriz vardır. Ama bu sürpriz kızların pek güzeline gitmeyecektir.

Yaz aylarında başlayan ve izleyicileri tesiri altına alan Bay Yanlış dizisi, kış sezonu dizilerinin başlamasına, reytinglerinin harika olmamasına karşın, Cuma gününün harikulade dizi rekabetinde ayakta kalıyor.

İşte dizinin son yayınlanan 13. kısmından 3. fragman:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu