Bay Yanlış 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Özgür Ezgi’ye Evlenme Mi Teklif Ediyor?

Takip Et:
Bay Yanlış 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Özgür Ezgi’ye Evlenme Mi Teklif Ediyor?
Bay Yanlış 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Özgür Ezgi’ye Evlenme Mi Teklif Ediyor?

Fox Tv’nin hoşlanılan dizisi Bay Yanlış, merakla beklenen 12. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Özgür’ün kuzeni Volkan, ondan intikam almak için Ezgi’yi işe alıyor ve onun üzerinden kuzenini tehdit ediyor. Eda, tüm olanlardan haberi dahi olmuyor. Özgür, sırf Ezgi için Tolga’nın istediğini kabul etmek zorunda kalıyor. Bay Yanlış dizisinin 13. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Özgür, Ezgi’ye evlenme mi öneri ediyor. Ezgi’nin yanıtı ne olacak? Detaylar haberimizde…

Cuma Dizileri 2020

Özgür Ezgi’ye Evlenme Mi Öneri Ediyor?

Fox Tv’nin yaz dizisi olarak başlayan ve yeni sezonda devam etmesi garanti olan Bay Yanlış, büyük bir izleyici kitlesi tarafından izleniyor.
kısım 1. fragmanında; Ezgi ile Özgür, nezarete düşüyor. Ama orada da birbirlerini bölmüyorlar. Özgür’ün annesi, durumu bilince oğlunun sıhhatinden kaygı ediyor. Özgür, artık herkesin tanıdığı kazanova değildir. Artık Ezgi’ye aşık olduğunu ve onun da kendisine karşı duygularından emin olan Özgür, evlenme öneri etmeye hazırlanıyor. Ezgi’nin, önünde diz çöküp evlenme öneri eden Özgür, ne cevap alacak? İşte Bay Yanlış 13. kısım 1. fragmanı… BAY YANLIŞ 13. KISIM SON KISIMDA BAŞKA NELER OLDU? Özgür, Ezgi’nin çalıştığı yerin işvereninin Tolga olduğunu bildikten sonra onun, orada çalışmasını istemiyor. Ezgi, zati gidişatı öğrendikten sonra hemen işten parçalıyor. Tolga, babasına verdiği sözü yerine getirmek için Özgür’ün elinde ne var ne yok almak istiyor.
Gizem, Tolga’ya yardım olup ona bu yolda destek ediyor. Ezgi, imza attığı kontratın farkında dahi değildir. Tolga, Ezgi üzerinden Özgür’ü tehdit edip elinde ne var ne yok almaktan başka isteği yoktur. Mevzubahisi Ezgi olunca, Tolga’nın istekleri karşısında Özgür için karar vermek daha da güçleşiyor. Bu arada Özgür bir yandan yeni mekanla ilgileniyor ve oranın açılışını yapmakla meşgul oluyor. Tüm güçlüklere karşın, Özgür ile Ezgi için en ehemmiyetli şey birbirlerine dinledikleri aşk oluyor.

Bay Yanlış 12. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Tolga Özgür’ü Ezgi Üzerinden Tehdit Ediyor!.