BAŞAK DİZER’LE BİRLİKTE OLAN KIVANÇ TATLITUĞ’DAN ŞOK KARAR!..

Takip Et:

Son dizisi Kurt ve Şura'yla yaşadığı ilk reyting şokunun moral bozukluğunu üzerinden atamayan Kıvanç Tatlıtuğ, evlilik planını "Önce kariyerm, sonra evlilik" diyerek erteledi.

 

Önce kariyer sonra evlilik

İki yıldır Aşkı Memnu dizisinde tanıştığı stil danışmanı Başak Dizer'le beraber olan Kıvanç Tatlıtuğ'un evlilik kararını şimdilik askıya aldığı konuşuluyor. Geçen sezon Kurt Seyit ve Şura dizisiyle kariyerinde ilk büyük reyting şokunu yaşayan Tatlıtuğ, önümüzdeki yılbaşına kadar dizi yapmayacak ve senaryo konusunda yapımcısı Kerem Çatay'la ince eleyip sık dokuyacak. Sadece işine konsantre olan Tatlıtuğ, yakın dostu Kıvanç Kasabalı'yla önceki gün Akasya Acıbadem’de görüntülendi.

Birlikte yemek yiyen ve uzun süre sohbet eden adaş oyuncular, "Birbirimize her konuda danışırız" dedi.

O soruya çok bozuldu

31 yaşındaki Tatlıtuğ'dan 2 yaş büyük olan sevgilisi Başak Dizer ise önceki gün kız arkadaşları ile Bebek’teydi. Bir kafede vakit geçiren Dizer, gazetecilerin görüntü aldığını fark edince hızla mekandan ayrılmak istedi. Taksi beklediği sırada gazetecilerin "Kıvanç beyle evlilik düşünüyor musunuz?" şeklindeki sorusu Dizer'in moralini bozdu. Hızla taksiye yönelen stil danışmanı, arkasına bile bakmadan Bebek’ten ayrıldı.