BAŞAK DİZER’DEN EŞİ KIVANÇ TATLITUĞ’A İLAN-I AŞK PAYLAŞIMI

Bu dizeler ise Tatlıtuğ'un 'Kelebeğin Rüyası' filminde canlandırdığı merhum şair Muzaffer Tayyip Uslu'nun 'Bir Sevda Şiiri'nden… Takvim'de yer alan habere göre aşıklar şehri Paris'te 19 Şubat'ta evlenen Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ, halen magazin dünyasının 1 numaralı gündemi… Yakışıklı oyuncuyla 2 yılı aşkın bir süredir devam eden ilişkisini gözlerden uzak yaşamaya özen gösteren Dizer, önceki gün ise sosyal medyada kuralını bozdu.

'KAHRAMAN' KIVANÇ

Güzel stil danışmanı, instagram hesabından eşi Kıvanç Tatlıtuğ'la düğün fotoğrafını paylaşıp altına şöyle yazdı: "Bir koku var sende, sıcak yaz akşamlarına mahsus. Ellerinde mi, saçlarında mı, gözlerinde mi bilmem… Bir koku var sende, sıcak yaz akşamlarına mahsus. Bir gün kendi aşk şiirinizin kahramınını bulmanız dileğiyle, sevgiyle…"

VEREMDEN VEFAT ETTİ

Başak Dizer'in cümleleri, Muzaffer Tayyip Uslu'nun 'Bir Sevda Şiiri' isimli şiirine aitti. Kıvanç Tatlıtuğ, 2013 yılında vizyona giren 'Kelebeğin Rüyası' isimli filmde merhum şair Uslu'yu canlandırmıştı.

1922 yılında Zonguldak'ta dünyaya gelen Muzaffer Tayyip Uslu, 1946 yılında veremden hayatını kaybetti.

ROLÜ İÇİN 13 KİLO VERMİŞTİ

Filmde Mert Fırat ile başrolü paylaşan Tatlıtuğ, veremden yaşamını yitiren Muzzafer Tayyip Uslu'yu canlandırdı. Ünlü oyuncu, rolü için de 13 kilo vermişti.

Yaklaşık 45 kişilik bir davetli topluluğu eşliğinde Paris'te dünyaevine giren ünlü çift, dün Türkiye'ye döndü.