Magazin

Barış ve Gupse’yi iş yoğunluğu engelliyor!

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın pazartesi akşamı gerçekleştirilen düğünü adeta ünlüler geçidi gibiydi. Alişan, Buse Varol, Demet Akalın, Simge, Linet gibi birçok ismin katıldığı düğüne gelenler arasında ünlü oyuncu Gupse Özay da vardı. Düğüne sevgilisi Barıç Arduç olmadan katılan Özay, düğün öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Sevgilisi Barış Arduç’la davetlere beraber katılmadıklarını dile getiren ünlü oyuncu, uzun zamandan sonra ilk kez evlilik sorularına yanıt verdi.

EVLİLİK İÇİN ZAMAN YOK

Önceki günlerde Paris’te romantik bir tatil yapan oyuncu çiftten Gupse Özay, evlilik soruları karşısında iş yoğunluklarını gerekçe gösterdi. Günlerinin yoğun geçtiğini belirten Özay, evlilik için doğru zamanı ayarlayamadıkları ifade etti. Bu arada Barış Arduç’un Burcu Biricik’le birlikte oynadığı Kuzgun dizisi geçtiğimiz günlerde erken final yapmıştı.

Gupse Özay ve Barış Arduç çifti Özay’ın senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı Deliha filminin setinde tanışmıştı. Arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşen iki ünlü oyuncu 5 yıldır birlikte. Sürekli olarak evlilik sorularıyla karşı karşıya kalan çift, bu zamana kadar yöneltilen bu sorulara net bir cevap vermedi.

Öte yandan Arduç ve Özay’ın ilişkisinin başladığı ilk günlerden bu yana ikili sürekli olarak yakışıklı oyuncunun fanlarının bu beraberliği istemediği haberleri ile gündeme gelmişti. Barış Arduç, Gupse Özay’la birlikteyken oyuncunun hayranları Arduç’u Kiralık Aşk dizisindeki partneri Elçin Sangu ile yakıştırıyordu. Hatta iki ünlü oyuncunun adına sosyal medyada fan sayfaları açıldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu