Magazin

BARIŞ, KIVANÇ, CANSU! İŞTE GQ TÜRKİYE ÖDÜLLERİ’Nİ KAZANANLAR!

 


GQ Türkiye, 2016’da başarıları ve stiliyle dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. GQ tarafından dünya çapında 21 yıldır sürdürülen ve Türkiye’de Clear ana sponsorluğunda, bu yıl beşinci kez düzenlenecek.

 

Her biri kendi alanında başarılı 11 erkek ve bir kadının ödüllendirileceği gecede En İyi Aktör Ödülü’nün sahibi Kıvanç Tatlıtuğ’un olurken Yılın Sporcusu Ödülü’nü Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder almaya hak kazandı.. Yılın Konuşulan Adamı Ödülü, “Kiralık Aşk” dizisinin beğenilen oyuncusu Barış Arduç’un oldu.

 

Uluslararası Yıldız Ödülü'nü ise bu kez bir Türk kazandı. Bu isim Madonna’dan Angelina Jolie’ye birçok ünlü isim ve markayla çalışan fotoğrafçı Mert Alaş oldu.

 

En Sevilen TV Karakteri Ödülü ise müzisyenliğiyle kitleleri; jüri üyesi olduğu TV programındaki performansıyla bütün Türkiye’yi etkileyen Gökhan Özoğuz’a gidiyor. “Anne” dizisiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Cansu Dere ise Yılın Kadını Ödülü’nü almaya hazırlanıyor.

 

GQ Türkiye Kış 2017 sayısında Men Of The Year kazananlarıyla 48 sayfa çekim ve röportaj gerçekleştirdi. Bugüne kadar hep siyah smokin ve gece kıyafetiyle “MOTY” sayılarında görmeye alışık olduğumuz ünlüler bu yıl kez beyaz giyinerek dikkat çekti.

 

Yılın en prestijli etkinliklerinden biri olan; iş, sanat, moda ve eğlence dünyasının önemli isimlerinin davetli olduğu gece Clear ana sponsorluğunda gerçekleşecek. GQ Türkiye Men Of The Year gecesinde davetlilerin ulaşımı ise Volkswagen tarafından sağlanacak.

Tören 15 Şubat Çarşamba akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleşecek.

GQ TÜRKİYE “MEN OF THE YEAR 2016” CLEAR ANA SPONSORLUĞUNDA ÖDÜL ALACAK İSİMLER: 

En İyi Aktör: Kıvanç Tatlıtuğ

En Başarılı Sporcu: Wesley Sneıjder

Yılın Uluslararası Starı: Mert Alaş

En Sevilen Tv Karakteri: Gökhan Özoğuz

Yılın Konuşulan Adamı: Barış Arduç

Yılın Stil Sahibi Erkeği: Kaan Bergsen

Yılın Yönetmeni: Ozan Açıktan

Yılın Sıra Dışı Başarısı: Oyunda Kal Projesi, Darüşşafaka Doğuş

Yılın İlham Veren Adamı: Caner Eler

Yılın Yükselen Şefi: Mustafa Otar

Yılın Sanat Ödülü: Taner Ceylan

Yılın Kadını: Cansu Dere

İlgili Haberler

Başa dön tuşu