Barış her an kapıda!..

Takip Et:
“Fatih Harbiye” dizisinin önceki hafta ayrılan başrol oyuncuları Kadir Doğulu’yla Neslihan Atagül’ün barışması an meselesi… Atagül, önceki gün Doğulu’nun abisiyle yemek yerken görüntülendi.
 
FOX’tan Show TV’ye transfer olan “Fatih Harbiye” dizisinin başrol oyuncuları Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül, yaşadıkları aşkla da gündemdeydi. Fanlarının birbirine çok yakıştırdığı çift, özel hayatlarıyla ön plana çıkmamak için el ele görüntülenene kadar uzun süre ilişkilerini gizlemişti. “Neslihan benim için çok özel” diyen Kadir Doğulu, dizi tatile girdikten sonra İstanbul’da kalırken sevgilisi Atagül’ün menajeriyle Bodrum tatiline çıkması çiftin ilişkisinde sorun yaşandığını ortaya çıkardı. 
 
Doğulu geçen hafta “Neslihan’la ayrıldık” açıklamasını yaptı. Başrol oynadığı “Araf” filmindeki performansıyla pek çok festivalden ödül alan ve sinema çevresinde çok yetenekli bulunan Neslihan Atagül, önceki gün menajeri Önem Günal’la Nişantaşı’nda kuaför dükkanı açan eski sevgilisi Kadir Doğulu’nun abisi Kemal Doğulu’yla buluştu. 
 
DOĞULU’YLA ŞAKALAŞTI
 
Doğulu’nun dükkanında bakım yaptıran Atagül, daha sonra Nişantaşı Cookshop’ta beraber yemek yedi. Çok neşeli olan Atagül, Doğulu’yla şakalaştı ve özellikle hesabı kendisi ödemek istedi. Başarılı oyuncunun yeni ayrıldığı Doğulu’nun abisiyle yakınlığı “Barış her an kapıda” yorumuna neden oldu. Çift, yakında yeni sezon bölümleri için de kamera karşısına geçecek.