Barış Arduç’un yeni imajı hayranlarını ikiye böldü!

Barış Arduç, Lübnan'da bu yıl 10'uncusu düzenlenen Beyrut Uluslararası Ödülleri gecesinde 'Yılın En İyi Erkek Oyuncusu' ödülünü aldı. Arduç'un saçlarını kestirip imaj değişikliğine gitmesi ise dikkatlerden kaçmadı...

Takip Et:

Ünlü oyuncu Barış Arduç, Lübnan’da düzenlenen Beyrut Uluslararası Ödülleri’nde (BIAF) ‘Yılın En İyi Erkek Oyuncusu’ ödülüne sahip oldu. Uluslararası 200 ismin ödül aldığı gecede Arduç da ödüle layık görülen isimlerden biri oldu. Lübnana gittiğinden beri hayranları tarafından yoğun bir ilgili ile karşılaşan yakışıklı oyuncunun yeni imajı dikkat çekti. Saçlarını kestiren oyuncunun yeni imajı, sosyal medyada yayılan fotoğrafların ardından birçok yorum aldı. Kimi Kullanıcılar Arduç’un yeni halini kendisine yakıştırırken kimi ise beğenmedi.

BARIŞ ARDUÇ’UN LÜBNAN’DA ÖDÜL ALDIĞI GÖRÜNTÜLER İLK KEZ MAGAZİNN.COM’DA! 

Barış Arduç, ödül gecesinde yaptığı konuşmada “Beyrut hep görmek istediğim bir şehirdi. Farklı coğrafyalardan takdir görmek ve beğeni kazanmak gerçekten onurlandırıyor insanı. Herkes inanılmaz misafirperver ve kibar karşıladı bizi. Umarım bir daha Lübnan’a gelmeye fırsat bulur ve daha fazla vakit geçirme imkanı bulabilirim. BIAF harika bir ödül gecesiydi. Tüm seçici kurula teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.