Barış Arduç’un vedası sosyal medyada çok ses getirdi!

Takip Et:
Barış Arduç’un vedası sosyal medyada çok ses getirdi!
Barış Arduç’un vedası sosyal medyada çok ses getirdi!

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un dün akşam ekrana gelen kısmında Arık Böke’nin vefatı büyük ses getirdi. Aksiyonun sürat kesmediği kısımda Arık’ın adamları Çukur’u tazyike Cumali bunun hesabını sormak için harekete geçti. İkilinin karşılaşmasında gayret sert geçerken Arık’ın kışkırtmalarına katlanamayan Cumali en sonunda tetiği çekti. Soluk kesen teke tek gayretin finalinde Arık Böke Erdenet karakterini canlandıran Barış Arduç diziye veda etti.

Pazartesi akşamlarına damga bir yerinizi inciten Çukur’un dün akşam ekrana gelen kısmında, Arık Böke ve Cumali’nin kapıştığı final anları solukları keserken Cumali’nin Arık’ı bir yere çarpması Erdenetler ile Çukur’un arasındaki gayretin seyrini değiştirecekti.
#teketek etiketi Twitter Türkiye’de 7 saat 45 dakika TT listesinde kaldı. Barış Arduç’un vedası da sosyal medyada ses getirdi. Arık Böke Erdenet Türkiye gündeminde 5 saat 10 dakika süresince yer aldı.

ARIK, ÇUKUR’A SALDIRMAK İÇİN HAREKETE GEÇTİ!

Yamaç, Cengiz’e karşı atak yaparken yeni bir oyunun içinde olduğunu fark etti. Cengiz’e doğrulttuğu silahı boş çıkan Yamaç’ın çevresini birden Cengiz’in adamları sardı.
Yamaç’ın, Çukur’u gözetmek için gözünü karartıp Cengiz Erdenet’e karşı yaptığı tasarı elinde patlarken öbür tarafta Çukur’u bir başka risk bekliyordu. Yakup’u takip eden Arık Böke, kaçırılmasının ardında Çukur olduğunu düşündü. Bunun üzerine Çukur’a saldırmayı kafasına koyan Arık harekete geçti. İlk niyeti her şeyden çok hoşlandığı atı Şimşek’i almak olan Arık, Çukurlular’ın yolunu kesti.

YAMAÇ VE ARIK BİRBİRİNE GİRDİ!

Öbür tarafta iki aşiret arasında çıkan husumet Erdenetler’i ve Yamaç’ı yeni bir operasyonun içine soktu.
Erdenetler, İskandar’ı öldürmek isterken Reşit tarafından sert bir ihtarla karşılaşan Yamaç bu infaza mani olmaya çalıştı. Arık ve Yamaç, Cengiz Erdenet’in emriyle İskandar’ı aramak için harekete geçti. Bir yandan Arık’ı gözetmeye bir yandan da İskandar’ın can vermesine mani olmaya çalışan Yamaç güç anlar yaşadı. Yamaç ve Arık’ın operasyon anlarında coşku doruğa erişirken ikili arasındaki gerilim bir anda büyük bir müzakereye dönüştü.

ÇUKUR’UN YENİ KISMINDAN İLK SAHNE YAYINLANDI!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni kısmından ilk sahne yayınlandı.
Kısmından İlk Sahne:

.