Magazin

Barış Arduç’tan çok özel Gupse Özay açıklaması!

Geçtiğimiz gün Hürriyet Gazetesi’ne konuşan Kuzgun dizisinin başrol oyuncusu Barış Arduç, sevgilisi Gupse Özay hakkında gelen sorulara yanıt verdi. Yakışıklı oyuncu, uzun yıllardır birlikte oldukları hatırlatılınca “Aşk için bir sınır varsa bile bizim aşkımız geçmişte olduğu gibi aynen devam ediyor.” dedi.

“AKLIM BAŞKA KADINLARA GİTMİYOR!”

Uzun yıllardır tek eşli olmasına rağmen başka kadınlara bakmadığı ve sevgilisi Gupse Özay’ı aldatmadığını söyleyen ünlü oyuncu, “Aklım başka kadınlara gitmiyor. İlişkim boyunca ‘Tüh be’ dediğim tek bir an bile yok. Aslında bu belki de benim şansım. Hayatımda birinin olması beni dengeliyor.” şeklinde konuştu. Arduç, son olarak sevgilisi hakkında şunları söyledi: “Huzuru seviyorum ve huzurumuz yerinde olduğu için de yılları devire devire gidiyoruz.”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu