BARIŞ ARDUÇ’SUZ KİRALIK AŞK ÇÖKTÜ, EKİP ŞOKTA!..

Takip Et:

Kiralık Aşk, 22 Ocak Cuma akşam hastalığı sebebiyle çekimlere dahil olamayan Barış Arduç'suz bölümüyle ekrana geldi. Dizinin reytinglerindeki düşüklük, Arduç'un yokluğu ile ilişkilendirildi.

 

Yaz sezonunda başlayan ve yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerde hep zirvede olan Kiralık Aşk dizisi, şiddetli gribal enfeksiyon hastalığı nedeniyle dün yayınlanan 30'uncu bölümünde başrol oyuncusu Barış Arduç'un yokluğunda ekranlara geldi. Arduç'un çekimlere katılamaması nedeniyle dün akşam flashbackler (geriye dönüş) ile ekrana gelen dizinin son bölümü reytinglerde ilk defa 3. sıraya düştü.

 

Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı dizinin son bölümü Total'de 7.38'le 3. sırada yer alırken, AB izleyici grubunda yine zirvedeki yerini korudu. Kiralık Aşk, daha önceki tüm bölümlerinde zirveyi kimseye bırakmamıştı. Ara sıra Fox TV'de yayınlanan Karagül dizisine koltuğunu kaptıran, ancak 2. sırada yer alan dizi hem Total hem de AB seyirci grubunda reyting rekorları kırıyordu. (Medyaradar)

 

BU HABERE DE BAKMADAN GEÇMEYİN:

O SAHNE BARIŞ ARDUÇ'UN VEDASI MIYDI? İŞTE OLAY SAHNENİN TAMAMI