BARIŞ ARDUÇ YİNE SOSYAL MEDYAYI SALLADI!.. KİM NEDEN ELEŞTİRDİ?

Takip Et:

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç, oynadığı reklam filminde sürekli yalvaran erkek pozisyonunda olunca hayranları çıldırdı!

 

Barış Arduç, hem ekranlara hem sosyal medyaya damga vurmaya devam ediyor. Deliha adlı sinema filmiyle dikkat çeken, Kiralık Aşk dizisiyle ise milyonların kalbini kazanan Barış Arduç, bu kez reklam filmiyle gündeme bomba gibi düştü. Kiralık Aşk dizisinde ayakkabı tasarımcısı Ömer İplikçi karakterine hayat veren ve bir anda fenomene dönüşen Barış Arduç, bir ayakkabı markasının reklam filmi için kamera karşısına geçti. "Kiralık Aşk" dizisiyle hayatımıza giren, en çok beğenilen, son zamanların en çok konuşulan ismi olan yakışıklı oyuncunun reklam filminin çekimlerini Nihat Odabaşı yaptı. Barış Arduç'un reklam filmi, başlar başlamaz sosyal medyada büyük yankı buldu.


Kiralık Aşk dizisinde fabrika sahibi ayakkabı tasarımcısı genç işadamını canlandıran oyuncunun fanlarından kimisi bu kadar yakışıklı bir adamın, niye bu kadar yalvarır gibi olduğu konusununa eleştiri getirirken; kimisi övgüler yağdırdı. Barış Arduç'un karizmasının yerle bir olduğunu söyleyen de vardı, ayakkabı reklamında oynamasını, yaratıcılıktan uzak bulan da…
 
 
Büyük ses getiren ve kimi tarafından eleştiri yağmuruna tutulan reklamın detayları ortaya çıktı. Genç kızların son gözdelerinden Barış Arduç'un, o reklamdan aldığı ücret şaşırttı. Bir anda Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ gibi Türkiye'nin yıldız isimleri kadar ünlünen genç oyuncunun reklamdan 600 bin TL aldığı öğrenildi.

 

DİĞER BARIŞ ARDUÇ HABERLERİNE GÖZ ATTINIZ MI?