Magazin

BARIŞ ARDUÇ VE GUPSE ÖZAY’DAN AŞK AÇIKLAMASI!..

Sözcü'de yer alan habere göre ilişkilerine 2014 yılındaki Deliha filminin setinde başlayan Barış Arduç ve Gupse Özay o zamandan bu yana magazin gündeminin yakından takip edilen çiftlerinden. Her gittikleri mekanda soru yağmuruna tutulan ikilinin ilişkileri evlilik yolunda ilerlerken bir yandan da haklarında çıkan ayrılık iddialarına yanıt veriyorlar. Çift, önceki akşam yine birlikte yedikleri bir yemek çıkışında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Ailelerin kısa bir süre önce gerçekleşen düğünde tanıştıkları yönündeki bir soruya, “Aileler tanışalı bir yıl oldu” şeklinde bir yanıt veren Barış Arduç, muhabirlerin “Sosyal medya hesaplarınızda birlikte çekilmiş fotoğraflarınız neden yer almıyor, bunun sebebi hayranlarınızın tepkisinden çekiniyor olmanız mı?” şeklindeki soruya da “Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız paylaşımlarda işle aşkı karıştırmıyoruz, ayrıca ilişkimizi hayranlarımızın tepkisi için değil birbirimiz için yaşıyoruz” yanıtını verdi.

Arduç son olarak birlikte projede yer alıp almayacaklarına dair gelen sorulara “Her ne kadar büyük konuşup tükürdüğümüzü yalamak istemesek de şimdilik iş hayatında bir beraberlik düşünmüyoruz” yanıtını verdi.

 

İŞTE DİĞER BARIŞ ARDUÇ, ELÇİN SANGU VE KİRALIK AŞK HABERLERİ!..

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu