BARIŞ ARDUÇ VE ELÇİN SANGU’LU KİRALIK AŞK’TA SÜRPRİZ GELİŞME!..

Takip Et:

Kiralık Aşk'ın yeni bölümü için geri sayım başladı.. Ömer, Defne'nin kalbini yeniden kazanabilecek mi? Kiralık Aşk 54. bölümü ile bu akşam Star TV'de…

 

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Büyük bir merakla beklenen dizi, hem ekranda hem sosyal medyada birinciği kaptırmadı. Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Seçkin Özdemir, Müjde Uzman, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı “Kiralık Aşk” dün akşam ekrana gelen yeni sezon ilk bölümüyle iki kategoride birinci olarak günün en çok izlenen yapımı oldu. Ömer Defne’yi affetmedi! Sürpriz sezon finaliyle ara veren dizide gerçekler açığa çıktı. Defne (Elçin Sangu)ve Ömer (Barış Arduç) evlendi mi ? Sorusu cevabını buldu. Düğün gecesi Ömer’e kiralık olarak tutulduğunu anlatan Defne’yi Ömer affetmedi ve onu terk edip İtalya’ya yerleşti.


Final sahnesi çok konuşuldu
Defne ve Ömer’in tesadüfi karşılaşması gecenin en çok konuşulan konularından biri oldu. Elektriklerin kesilmesi ile Defne ve Ömer’in karanlıkta kalması ve Defne’nin düşerken Ömer’in kollarına düşmesiyle izleyici ekran başına kilitlendi. Kiralık Aşk; A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 6,81 reyting ve yüzde 20,86 izlenme payı ve 20+ABC1’de; yüzde 6,87 reyting ve yüzde 18,8 izlenme payı ile de zirveye yerleşti. Bütün gece konuşuldu. Sosyal medyada çok büyük bir fan kitlesine sahip olan Kiralık Aşk, sosyal medyayı da yıktı geçirdi. İlk bölümün etiketi olan #ikincişans sadece 2 dakika içerisinde Türkiye gündemine 2. sıradan girerek Topic Trend (TT) oldu.

 

İŞTE DİĞER KİRALIK AŞK HABERLERİ!..