Barış Arduç ‘Kuzgun’ ile ‘Ya tamam ya devam’ diyecek!

Kiralık Aşk'ın rüzgarı sönmek üzere! Barış Arduç bu kez şeytanın bacağını kırmak istiyor...

0
kuzgun-dizisi

Barış Arduç’u Gupse Özay ile birlikte rol aldığı sinema filminde tanıdık. Genç, yakışıklı bir adamdı ama o filmde çok da ön plana çıkamadı. Daha sonra Star TV’de “Kiralık Aşk” isimli bir dizi yayın hayatına başladı. O dizi tam iki yıldız birden çıkardı!

Barış Arduç, Kiralık Aşk dizisindeki performansıyla bir anda genç kızların gözdesi oldu. Aynı yapımda rol alan Elçin Sangu da tıpkı Barış Arduç gibi bir anda şöhreti yakaladı.

BEYAZ PERDEDE BEKLENEN BAŞARIYI YAKALAYAMADI!

Bu ikili, sinema yapımcılarının da dikkatini çekti. Arduç ve Sangu’nun başrolde yer aldığı bir film çekildi. Her iki isim de insanların gözünde öyle büyütülmüştü ki, filmin milyonları sinema salonuna çekeceği zannedilmişti. Ne var ki, öyle olmadı ve ikilinin filmi 600 bin barajına takıldı. Aslında bu rakam hiç de fena değildi ama Barış Arduç ve Elçin Sangu için öyle bir PR çalışması yapılmıştı ki, ortaya çıkan sonuç beklentileri karşılayamamıştı.

ELÇİN SANGU YOLUNA KIVANÇ’LI DİZİYLE DEVAM EDİYOR!

Her iki isim de bir süre sessizliğe gömüldü. Şöhretleri ya Kiralık Aşk ile sınırlı kalacaktı ya da o popülerliği başka bir projede avantaj olarak kullanabileceklerdi. Elçin Sangu, Show TV’de ‘Çarpışma’ isimli dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü kaptı! Dizi beğenilse de reyring listelerinde henüz beklenen patlamayı yapamadı. Tam bu noktada gözler Barış Arduç’a çevrilmişti. Sonunda ondan da haber geldi. Star TV’nin yeni projesi ‘Kuzgun’un başrolüne adını yazdıran isim Barış Arduç oldu.

KUZGUN DİZİSİ BAŞARILI OLACAK MI?

Ay Yapım imzalı dizide Barış Arduç’a Burcu Biricik eşlik ediyor. Arduç, yapıma adını veren ‘Kuzgun’ isimli karakteri canlandırıyor. Dizi, çarşamba akşamları Star’da ekrana gelecek. Yönetmen koltuğunda ise, Bahadır İnce oturuyor.

Bakalım, Gupse Özay ile başlayan serüveni Kiralık Aşk ile zirve yolculuğuna dönüşen Barış Arduç, ‘Kuzgun’ ile istediği başarıyı yakalayabilecek mi? kuzgun-dizisi-basliyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here