Magazin

Barış Arduç çıkan haberler sonrası konuştu: Daha önce böyle şeyler yaşadık!

TV 8 kanalının sahibi ve televizyoncu Acun Ilıcalı, önceki akşam Barış Arduç ve Gupse Özay çifti ile bir araya geldi. Birlikte akşam yemeği yiyen üçlü çıkışta magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin fotoğraf çektiği sırada Ilıcalı, “Ben de sevgililerin ortasında gireyim” diyerek oyuncu çifttin ortasında basına poz verdi.

ACUN ILICALI: “BARIŞ VE GUPSE ÇOK SEVDİĞİM İKİ DOSTUM”

Muhabirlerin “Yeni bir proje mi geliyor?” sorusu üzerine Acun Ilıcalı, “Her yerde iş konuşmuyoruz. biz arkadaşız. Çok sevdiğim iki dostum. Çok güzel bir akşam geçirdik, mutluyuz. Arada böyle görüşüyoruz.” yanıtını verdi.

“ÇIKAN HABERLER YALAN”

Gazetecilerin ‘Barış Arduç’un hayranlarının sürekli olarak gelmesi yüzünden Gupse Özay’ın 6 kez evini değiştirdiği’ haberlerinin sorulması üzerine Barış Arduç, “Çıkan haberler yalan. Daha önce başımıza gelen durumlar oldu ama haber olacak kadar ev değiştirmedik.” açıklamasında bulundu. Gupse Özay ise “O haber doğru değil.” demekle yetindi.

UFUKTA EVLİLİK YOK!

Özay’ın yazıp oynadığı ‘Deliha’ filminin setinde tanışan Barış Arduç ve Gupse Özay, 4 yıldır ilişkilerine gözlerden uzak bir şekilde devam ediyor. Evlilik konusunda herhangi bir adım atmayan çift, sık sık ayrıldıkları haberleri ile magazin gündemine gelmekten kurtulamıyor.

 

 

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı