Medya

Baraj dizisinin Faslı oyuncusu İman Casablanca’nın bilinmeyen özelliği

Türk dizilerindeki ilk Arap oyuncu olan Casablanca, oyunculuğu ve duru güzelliğiyle adından söz ettiriyor...

Fox TV ekranlarında geçtiğimiz aylarda “Baraj” isminde ilginç hikayesiyle dikkat çeken yeni bir dizi yayın hayatına başlamıştı. Ne var ki, tam dizinin başladığı dönemde koronavirüs salgını tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye’yi de etkisi altına aldı ve televizyon sektörü bu durumdan olumsuz etkilendi. Birçok dizinin stoktaki bölümleri yayınlandı fakat pandemi nedeniyle başlayan kısıtlamalar ve karantina dönemi nedeniyle setler durdu, dizilerin yeni bölümlerinin çekimleri durdu. TV kanalları da mecburen “cepten yedi” ve yıllar önce yayınlanmış diziler ile filmlerin tekrarlarıyla saat doldurdu. Haziran ayından itibaren kısıtlamalar esnemeye başlayınca 3-4 yeni dizi “Kayıt” demeye başladı. Çekimleri duran “Baraj” dizisi ise, yazın ortalarında tekrar sete çıktı ve yeni bölümlerinin çekimlerine başlandı. Bir dizi için başladıktan 2-3 bölüm sonra 6 aylık bir ara vermek oldukça tehlikeli ve izleyiciyi soğutabilecek bir etken! Yapım ekibi, bu dezavantajı avantaja çevirebilecek mi şimdiden büyük merak konusu oldu.

BARAJ DİZİSİNİN FASLI GÜZELİ TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNDE TOPLAMAYA BAŞLADI!
Baraj dizisinin Faslı oyuncusu İman Casablanca, duru güzelliği ve oyunculuğuyla son günlerde adından söz ettiriyor. Türk dizilerindeki ilk Arap oyuncu olan ve bu özelliği pek bilinmeyen Casablanca, dil konusunda da kendini geliştirmek adına Türkçe ve diksiyon dersleri almaya devam ediyor.

Oyunculuk için 17 yaşında Fas’tan ayrılan ve 4 yıldır Türkiye’de yaşayan İman Casablanca, ilk dizisi olan Baraj’da dikkatleri üzerine çekti.

Türk dizilerindeki ilk Arap oyuncu olan Casablanca, oyunculuğu ve duru güzelliğiyle adından söz ettiriyor.

2019 yılında Best Model seçilen güzel oyuncu; uzun yıllardır oyunculuk, drama, şan ve diksiyon eğitimi alıyor.

Matematik Mühendisliği eğitimi alan İman Casablanca, çocukluktan beri hayalinin oyunculuk olduğunu ve hayali için pes etmeden mücadele ettiğini söylüyor.

Geçmişte “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisiyle şöhreti yakalayan Wilma Elles, Türkiye’de en sevilen kötü karakter olmuştu. Yabancı kökenli oyuncular arasında yıldızlaşan Wilma Elles, ilerleyen yıllarda da başarısını sürdürdü ve birçok önemli yapımda rol aldı. İman Casablanca da şimdilerin popüler yabancı oyuncuları aradında… En önemli avantajı ise güzelliği ve oyunculuk yeteneği! Gelecek günler onun için oldukça parlak görünüyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu